Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Háziorvos írhat fel progeszter...

Háziorvos írhat fel progeszteron tablettát?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom szabadságon van, de időközben pozitív lett a tesztem. Az előző terhességem folyamatos barnázást követően a 9. héten megszakadt. Jelenleg nincs ilyen problémám, de azt javasolta a nőgyógyász, hogy megelőzésképpen szedhetem. Viszont pár napon belül el fog fogyni, ő pedig külföldön van, máshoz nem szívesen mennék. Szóval felírhatja a háziorvos is?


A ciklus 21. napján voltam laborban. A progeszteron szintem éppen csak az alsó határ felett volt. Akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Nem szeretném, hogy gond legyen.



2022. júl. 14. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
A közeledben nincs állami nőgyógyászati rendelés, ahova el tudnál menni? Elképzelhető, hogy háziorvos is fel tudja írni.
2022. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyeneket csak szakvélemény alapján ír fel.

De miért nem kérdezed meg tőle?

2022. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak akkor írta már fel a háziorvos, miután a szakorvos kiírta
2022. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!