Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki a terhesség...

Van olyan, aki a terhesség vége felé kapott idegösszeomlást?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Én akkor kapnék idegösszeomlást, ha kiderülne, hogy terhes vagyok.
2022. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem kaptam idegösszeomlást, de nagyon nehezen viseltem a végét. Főleg, amikor betöltöttem a 40. hetet, megkaptam indításra az időpontot és minden áldott nap mennem kellett ctg-re. Nekem az már nagyon idegtépő volt.
2022. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kaptál idegösszeomlást kérdező? Ezt orvos mondta így, vagy csak te gondolod?
2022. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha valaki már a terhesség alatt idegösszeomlást kap, kíváncsi vagyok, hogy a gyerekről való gondoskodást hogy viseli... kb. 100x idegtépőbb egy dackorszakban levő gyerek, mint bármikor a terhesség.
2022. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
4# Miért jók ezek a "majd ha..." példák? Nem vagyunk egyformák és nem viseljük egyformán az élethelyzeteinket. Azért mert neked nem volt nehéz egy szitu, másnak még lehet. És azért mert neked hajtépős volt a dackorszak, lehet más sokkal könnyebben veszi... Nem gondolod?
2022. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

#5 igen, a dackorszak egyik embernél könnyebb, a másiknál nehezebb.


Kérem, hogy jelentkezzen az kommentben alább, akinek a terhesség több stresszet jelentett, mint a gyereknevelés. Nem hinném, hogy ez a normál eset.


#4 voltam.

2022. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De nincs értelme a kettőt egymáshoz hasonlítani, érted?

Nem érezhetem rosszul magam a várandósságom végén, mert mennyivel nehezebb lesz 2 év múlva? Akkor meg ne érezzem rosszul magam, mert milyen nehéz lesz a suli kezdés, stb. Ez így fura. :D

2022. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!