Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként mit vegyünk fel...

Kismamaként mit vegyünk fel egy esküvőre?

Figyelt kérdés
A hétvégén esküvőre vagyunk hivatalosak, én pedig a 16. hétben leszek akkor. Nem mertem idő előtt nekiállni a vásárlásnak, mert nem tudtam mekkora lesz a pocakom. Sajnos az otthoni ruháim nem jók már rám és amiket eddig próbáltam a boltokban, mind katasztrofálisak voltak (vagy vállban volt nagy, vagy hasban szűk, kényelmetlen). Kétségbe vagyok esve, ötletem sincs, hogy merre menjek, mit vegyek fel, egyáltalán mibe gondolkozzak. Vidék nagyvárosban élek, Pest messze van, az üzletekben meg nem igazán gondoltak a kismamákra, ha lehet is valamit kapni, az nem alkalmi. Ti mit vettetek/vennétek fel egy esküvőre?

2022. júl. 19. 11:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem kismamaboltban vásárolsz? Az természetes, hogy a fast fashion nem szolgálja ki a várandósokat, nem is az a célja.
2022. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Keresgélj a Bonprix vásárlók csoportban Facén, sok sok kismama ruhát hirdetnek és még időben is beleférsz.
2022. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de sajnos a környékünkön lévő 1 kimondott kismama boltban se találtam alkalmi ruhát, rendelni meg nem nagyon merek. Ezért esik ki a Facebook rendelés is, mert oké, hogy esetleg még meg is jön, de ha nem jó, akkor már végképp nincs időm. :/
2022. júl. 19. 11:22
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom nem most kaptátok a meghívást?! De mind egy is.

Mit vársz most?

Rendelni nem akarsz, boltban nem találsz. Akkor mit mondjunk?

Menjél Bugyiba!!!

2022. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Mivel minden lehetőséget, ötletet elutasítasz, ezért boríts magadra egy lepedőt, mell alatt kösd meg rózsaszín szalaggal, és kész is.
2022. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Kismamaüzletek, kismamafórumok, internet


Vagy ha ezeket továbbra is kizárod, akkor varrsz magadnak valamit

2022. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem, valóban nem most kaptuk és normál esetben nem is merülne fel ilyen problémám, de fogalmam sem volt, hogy mekkora lesz a hasam, így nem mertem még múlt héten se nekiállni. Ezt nem is érzem hibának, sőt. Mindössze javaslatokat szerettem volna, hogy milyen típusú ruhákkal járnék jól, miket lehetne megnézni. Azért, mert én nem találtam a boltban, nem jelenti azt, hogy nincs is.
2022. júl. 19. 11:32
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Egy ilyen típusú ruhát meg simán megvehettél volna, ez a terhesség végéig simán hordható, mert nem tudja szorítani a hasat.

[link]

2022. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mell alatt szabott fazont kell választani. 16 hetesen még nem lesz akkora óriási pocakod, hogy egy melltől bővülő normális ruha ne menjen rád kényelmesen.
2022. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

H&M kismama ruhák szépek.

About you oldalon is nagy választék van, illetve valóban Bonprix, kismama ruhák.


Olyat, hogy sima ruha, de nagyobb méret, a legnagyobb hülyeség venni, mert azon látszik, hogy nem arra van tervezve, hülyén néz ki.

2022. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!