Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond a terhessegben...

Lehet gond a terhessegben vagy a babanak attol, hogy nagyon beteg vagyok?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok a kislanyom hazahozott vmi fasza kis virust a bolcsibol amit jol elkaptam. Atom torokfajas, orrfolyas, gyengeseg, levertseg, fejfajas… eloszor azt gondoltam na bumm, ha ettol gond lenne mar kihalt volna az emberiseg, de pont ma hallottam, h egy ismerosomnek 24 hetesen levalt a mehlepeny mert gyulladas volt a szervezeteben.

Gondoltam ra h elmegyek covid tesztre de igazabol minek, ha covidos vagyok akkor se kaphatok semmi extra keszitmenyt ugyanazt tudom tenni mint most. Pihenes, sok folyadek, c d vitamin stb stb


Csak aggodom h minden rendben lesz e es ha vmi komolyabb virus esetleg tenyleg gyulladast is general vagy bakterialisan felulfertozodik lehet baj…


2022. júl. 21. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne vervetel beutaló?!🤦🏽‍♀️
2022. júl. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: mivel most nagyon sok a covid beteg és a gyerekek elegge hozzák viszik a betegségeket, ezért mondjuk praktikus nem vinni, ha az ember nem akar elkapni valamit.

Főleg nyáron azért jobb program is van egy gyereknek mint a bölcsi...

Mondjuk én személy szerint nem igazán hiszem, hogy a covid miatt bármi baja lenne a kisbabajanak, de most is volt több kérdés, hogy mások meg fél éves gyereknél is emiatt aggódnak.

2022. júl. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
5ös és minek kellett neked második gyerek ha az elsőt elpasszoltad? peersze tudom a gyerek könyörgött a bölcsiért. Minden lepasszolós "anya" ezzel takarózik.
2022. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Úristen 13-as... Monjuk nem attól leszel jó anya, hogy napi 24 órában otthon ülsz a gyerekkel.

Abban a 4 órácskában tud magával, a háztartással foglalkozni és lehet, hogy a végén nem bolondul meg.


Vagy nekem például korán kell kezdenünk majd bölcsizni, hogy vissza tudjak menni dolgozni (4 órában magánbölcsiben kezdünk majd mi is). Nem, nem a munkám a legfontosabb, de nagyon fontos ahhoz, hogy megéljünk és biztosítani tudjak neki mindent.


Csak magyarotszágon divat 3 évig otthon ülni a gyerekekkel, aztán eltartatni magunkat apuval, hogy utána meg nyifákoljunk, hogy szar az életünk.

2022. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
* utolsó vagyok, elírtam: Magyarországon
2022. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az egyik közeli ismerősöm agyhártyagyulladást kapott. Nem ment orvoshoz, kómába esett, úgy vitték be. Sajnos a babája sem élte túl.


Szerintem igenis el kell menni.

2022. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kihagytam, hogy a covidtól
2022. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hat szoltam a haziorvosnak, szokasos rizsat elmondta es ennyi, szoval kb amire szamitottam.


Sajnalom az ismerosodet aki agyhartyagyulladast kapott de ezt elore megis hogy szurod ki? Amugy volt reggel pcr teszten maganba biztos ami biztos, de megmondta a hazi orvos is h ha pozitiv lesz akkor se nagyon tud mit csinalni velem… verhigitot ad es ennyi.


A bolcsi meg nem tudom hogy jon ide lenyegeben, ulj akkor te otthon a gyerekeddel 3 evig, en 2,5 evesen adtam be, mert vartak vissza a vezeto beosztasomba kepzeld, amit orommel vallaltam 2,5 utan ujra igy minket nem erintenek kulonosebben erzkenyen a szeptemberi rezsiarak stb… de te nyugodtan dogolj otthon a gyerekeddel es jarj ide gyakorira nagypofajuskodnak meg nyomorogni. Nekunk ez igy tokeletes. Es kicsit se errol szolt a kerdes

2022. júl. 22. 11:42
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En sajnos három hete beteg vagyok, nekem is ugy kezdődött, mint neked. Iszonyú torokfajas, orrfolyas es orrdugulás, fejfájás, fáradtság, levertseg. Egy-két napot pihenve töltöttem, az elso nap fel sem tudtam kelni kb. Azert felhívtam a háziorvost, mondta, h sos vízzel gargarizaljak, igyak sokat.

Következő napokban jobban lettem, tettem-vettem, majd par napra ra elment a hangom, égett a gégém, iszonyat fajt a fejem es a fulem es elkezdtem brutal módon kohogni, éjjelre lázas lettem. Többször teszteltünk itthon, negatív lett. Hétvégén annyira kohogtem, h befulladtam, be kellett menni eloszor az ügyeletre, ahol semmit sem adtak, csak h pihenjek es ha tudok, menjek a suegossegire. Mikor másodszorra is fuldokló rám, bevittek a kórházba, ahol oxigén terápiát es infuziot, illetve a magas lazam miatt laz csillapitot kaptam, majd itt protokoll szerint vert vettek (elotte ott is volt Covid teszt-negatív), abbol kiderült, amit az ügyeletes orvos látott, h a virusbol lett egy bakteriális felulfertozodes. A vérből valóban meg tudtak erősíteni a gyulladást. Írtak antibiotikumot es koptetot. Ezt nogyogyasszal egyeztettek. Nyolc napig szedtem, de szinte semmit sem javult, az arcom es a fulem ugy fajt, mintha lőnének ra percenként, hiába használtam infra lámpát, tengervizes orrsprayt. A háziorvos ismét széttárta a kezet es javasolta, h menjek gegeszetre. Elmentem, ott is csak Isla szopogatos tabit, orrsprayt es sok infrazast javasoltak. Mivel a fájdalomtól két-három napig utana még mindig kb létezni sem bírtam, a nőgyógyász javasolt masodvelemenyt es egy esetleges második antibiotikum kúrát. Elmentem maganba es ott a megállapították, h hörgő, gége, arcureg, kozepful es torokgyulladasom lett a kis influenza / nátha szeru virusbol…. Most kaptam szteroidos orrsprayt, plusz masik tengervizeset, antibiotikum es köhögés csillapító tabletta. Mind olyan, aminek nincs magzat károsító hatasa. Nekem azt mondtak, h egy hosszu gyulladás többet artHAT,

Mint a gyógyszert.

A babát tegnap néztek meg genetikai uh-n, látszólag semmi baja

Szóval egy szo, mint száz, ha meg mindig gyengelkedsz, járj utana! Jobbulást!

2022. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
20%

De undorito egy fellengző stílusod van neked.

Kit érdekel a vezető beosztásod te ostoba? 🤮👎🏼 Azt hiszed te vagy egyedül a világon?

De rühellem az ilyen embereket mint te.

2022. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!