Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond a terhessegben...

Lehet gond a terhessegben vagy a babanak attol, hogy nagyon beteg vagyok?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok a kislanyom hazahozott vmi fasza kis virust a bolcsibol amit jol elkaptam. Atom torokfajas, orrfolyas, gyengeseg, levertseg, fejfajas… eloszor azt gondoltam na bumm, ha ettol gond lenne mar kihalt volna az emberiseg, de pont ma hallottam, h egy ismerosomnek 24 hetesen levalt a mehlepeny mert gyulladas volt a szervezeteben.

Gondoltam ra h elmegyek covid tesztre de igazabol minek, ha covidos vagyok akkor se kaphatok semmi extra keszitmenyt ugyanazt tudom tenni mint most. Pihenes, sok folyadek, c d vitamin stb stb


Csak aggodom h minden rendben lesz e es ha vmi komolyabb virus esetleg tenyleg gyulladast is general vagy bakterialisan felulfertozodik lehet baj…


2022. júl. 21. 19:24
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Eszem agaba nem lett volna felhozni, csak tudod elegge duhito, amikor “minek szultel ha bolcsibedugod” tipusu beszolasokat kap aki visszamegy dolgozni. En elhiszem h nincs kedved visszamenni 200 nettoert v kevesebbert, de engem vart vissza a csapatom, az embereim, felelosseggel, es a csakadunknak is biztonsagot tudunk igy teremteni a ferjemmel jojjon barmilyen nehez ido is osszel… es ez nem fellengzes hanem tajekoztatas, hogy nem mindenki azert megy adja bolcsibe a gyereket mert szaranya. Kemenyen megdolgoztam azert amim van es nem all szandekomban elvesziteni, epp a gyerekem erdekeben.
2022. júl. 22. 14:54
 22/22 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam covidos, egyszer 8 hetes terhesen kaptam el. 3-4 hét rosszullét jött. Utána a huszadik hét után. Szintén egy hónap betegeskedéssel. A babámnak semmi baja nincsen.
2022. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!