Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond a terhessegben...

Lehet gond a terhessegben vagy a babanak attol, hogy nagyon beteg vagyok?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok a kislanyom hazahozott vmi fasza kis virust a bolcsibol amit jol elkaptam. Atom torokfajas, orrfolyas, gyengeseg, levertseg, fejfajas… eloszor azt gondoltam na bumm, ha ettol gond lenne mar kihalt volna az emberiseg, de pont ma hallottam, h egy ismerosomnek 24 hetesen levalt a mehlepeny mert gyulladas volt a szervezeteben.

Gondoltam ra h elmegyek covid tesztre de igazabol minek, ha covidos vagyok akkor se kaphatok semmi extra keszitmenyt ugyanazt tudom tenni mint most. Pihenes, sok folyadek, c d vitamin stb stb


Csak aggodom h minden rendben lesz e es ha vmi komolyabb virus esetleg tenyleg gyulladast is general vagy bakterialisan felulfertozodik lehet baj…


2022. júl. 21. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk viselkedj felelősen és menj el mégis covid tesztre. Lehet, hogy téged nem érdekel, ha az vagy, attól még karanténban kell lenned a gyerekkel, hogy ne fertőzzetek másokat.
2022. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint nagy bajod nincsen, azért egy méhlepény leválás gyulladás miatt tartós lázzal járna, inkább ne olvasgass, hanem kérj orvosi segítséget.
2022. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kedves elso, kepzeld itthon vagyunk, lektoztunk a balatoni nyaralonkba mindharman😉 4 napja a telekrol se tettuk ki a labunkat…
2022. júl. 21. 19:49
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Csak egy tipp: ne jarasd bölcsibe a gyereked, ha terhesen otthon vagy.

Szívesen.

2022. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
4es mi közöd van hozzá? Én is járattam MAGÁN bölcsibe a kisfiam, amikor terhes voltam. Szüksége volt gyerektársaságra, napi 4 órát volt ott. Majd a kis félénk gyerekem úgy ment be az oviba, hogy öröm volt nézni. Szóval a legjobb döntés volt, hogy járt bölcsibe. Te meg irigy és gonosz vagy. Szívesen.
2022. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 14 hetes vagyok. Múlt héten estem át én is valami nyavalyán, ugyanazokkal a tünetekkel, amit leírtál. A háziorvos mondta, hogy a tünetek megjelenését követő napon csináljak covid tesztet (negatív lett), és a lázat mindenképpen csillapítani kell. Nekem 1 db Panadol levitte, utána nem is volt, maximum csak hőemelkedésem.

Jobbulást!

2022. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Jó sok eszed van.

És ha valami olyat kaptál el amire antibiotikum kell?

Végülis nehogy szólj orvosnak, még véletlenül se.

2022. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Ti a való életben is így beszéltek amúgy másokkal? Vagy csak így arc nélkül a fotelból élvezkedtek erre a bunkó stílusra?
2022. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

[link]

0Én ezt ittam terhesen, salvusz vízzel inhaláltam, és a slüssersó jött még be.

2022. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De es a haziorvos vervetel nelkul mibol fogja tudni h antibiotikum kell e vagy sem szerinted??😃 egy kis megfazasos tunetegyuttesre meg nem fog nekem vervetel beutalot adni foleg h mire idopontot kapnek kb meg is gyogyulok.
2022. júl. 21. 23:14
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!