Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok hányás ellen?

Mit csináltatok hányás ellen?

Figyelt kérdés
Az 1. Terhességemnél a terhesség feléig hánytam. Nagyon durva volt, nem tudom hogy bírtam ki. Azt hittem most más lesz. Ebben a melegben folyamatosan hányok. Semmit nem tudok enni. 9 hetes vagyok. Már semmi erőm nincs. Ilyenkor hova kell fordulnom, ha szeretnék infúziós terápiát?
2022. júl. 22. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt igyál. rengeteget igyál. másrészt, szerintem első körben ha a háziorvosoddal beszélsz, ő adhat beutalót a kórházba a megfelelő helyre. de ha van magán nődokid, aki a területileg illetékes kórházban dolgozik, vele is tudsz beszélni róla, ő is tud beutalót adni akkor.
2022. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
illeteve próbálj gyümölcsleveket, turmixokat inni, kis kortyonként, akár vízzel hígítva, hátha bent marad, egy kis energiát adna azért.
2022. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos semmi sem segített. A 8 héten kerültem kórházba infúzióra. A nőgyógyászom mondta, hogy be kéne feküdnöm. Akkoriban ő intézte a felvételemet a kórházba. Nem tudom, hogy most hogy működik. Esetleg a háziorvosodat kérdezd meg. Nekem előtte próbálkoztak B6 injekcióval is, de nem segített az sem. Azt a háziorvosi rendelőben adták be. Kitartást neked!
2022. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem a legjobb, de én kb 2 hétig kólát ittam, hidegen, kortyonként, mert semmi más nem maradt meg bennem.

Kitartás.

2022. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kóla + néha háztartasi keksz. Még a víznek is hányás íze volt. 🤮🤢
2022. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jéghideg banán áfonyával, kortyonként limonádé. Ezen éltem hetekig. Egyszer zokogtam is miatta, mikor elfogyott, a férjem szegény el is rohant venni, semmi más nem segített.
2022. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!