Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel történt hasonló?

Valakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés
Múlt héten menstrualtam mégis szonbatob jött egy érzés h.trszteljek ami halvány pozitív lett. Csütörtökon orvos nem lát semmit még gunyolodik is h.mitol lehetett ugyan pozitív a tesztem de kapok laborba beutalot és pénteken ismét pozitív labor szerint. Kis terhes lehetek azért nem látott még semmit? Valakivel valami hasonló történt? Köszönök mimden választ
2015. márc. 7. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem a 2. babámnál kétszer rendelt vissza az orvos uh-ra, mire látott valamit.Engem is elküldött a laborba,pozitív lett.Bár én nem menstruáltam, a nemvárt után teszteltem pozit,valószínű későn fogant.Lehet,hogy nálad is erről van szó,de sajnos az is benne van a pakliban, hogy volt valami,csak nem maradt meg.A hcg pedig nem ürül ki azonnal a szervezetből,tehát lehet pozi s teszt.
2015. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Bocs, h kerdezek es valaszolni nem tudok de pontosan jott meg a menzeszed? Ugyanolyan volt mint elotte es ugyanaddig tartott?nekem is hasonlo megerzesem van de meg nem teszteltem....

2015. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha nem maradt volna meg akkor nem erősödött volna a csik egy hét után. Előbb jött meg 3-4nappal rendes hosszúságú volt de vmivel kevesebb vér és több alvadt vér
2015. márc. 7. 17:05
 4/12 anonim ***** válasza:
jó nagy paraszt,ha gúnyolódik...jól megmondtam volna neki...nekem is amikor 4 hetes voltam halvány pozitív lett,másnap a doki mondta is,hogy menjek vissza 10 nap múlva. Pont hétvégére esett,így a 12. napon mentem,akkor már 6 hetes volt és volt pulzálás is. Simán megjöhet ha terhes vagy,főleg így,hogy még ilyen picike. A dokinak meg legközelebb olvass be... mit képzel magáról...
2015. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen paraszt meg hozzá nem értő. Meg azt is mondta h.mehen kívüli. Semmi olyan h.meg pici azért nem látja meg ilyenek.menjek laborba úgyis negativ lesz.hat ott is azt mondták dugjam az orra alá a pozitiv eredményt
2015. márc. 7. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN.... az előző vagyok. Hát én úgy orrba vágtam volna,hogy már vittek is volna bilincsbe onnan..pedig nem vagyok ilyen típus. De találkoztam már én is olyan dokival,hogy a hajam égnek állt. 18 hetes ultrahangon anya majdnem visszament beolvasni a dokinak. De szerencsére az az egy alkalom volt eddig,hogy ilyen bunkók voltak.
2015. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen. Főleg h.mondtam neki számomra is meglepő menstruáció alatt a pozitiv teszt de megerzes volt és több mint 4 éve ez az első pozitív tesztem. De a labor is engem igazolt. A csik joval erősebb amiz én csinaltam azon alig látható. Akkor valószínűleg kisterhes vok még azért nem látott semmit és nem kell rögtön rosszra gondolnom?
2015. márc. 8. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen valószínű,hogy igen. Nekem is a 4. héten halvány pozinál csak annyit tudott megmondani,hogy lát valamit és hogy méhen belül van,de menjek vissza,mert nem biztos,hogy baba. De végül is baba volt,azóta már 29 hetes vagyok. Ismerősöm egészen a 7-ik hónapig menstruált és észre sem vette,hogy terhes,mert nem is hízott csak 3 kg-ot,ami rá is fért. Aztán megmozdult a 6-ik hónapban a hasa...
2015. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj akkor kicsit megnyugodtam. Kedden megyek másik dokihoz mert ez meg se vizsgalt csak uh volt. Jaj Köszönöm nagyon a valaszokat. Remélem nem lesz baj. Ez az elso pozitív tesztem 4es fél év alatt
2015. márc. 8. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi! Tudom,könnyű mondani,hogy ne idegeskedj,mert saját tapasztalatból tudom,hogy meg tudnám fojtani azt aki ezt mondja,de ilyenkor az a legjobb,ha nem stresszelsz rá és bízol abban,hogy minden rendben lesz. Engem megvizsgált,aztán hüvelyi uh-t csinált,másodszorra pedig már csak hüvelyi uh volt.
2015. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!