Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok,...

21 hetes kismama vagyok, történt már valakivel hasonló szituáció?

Figyelt kérdés
Teljes vér és vizeletvizsgálatot csináltak nálam 13hetesen és akkor az volt a leletemen,hogy sok a baktérium a vizeletben.Az orvosom elküldött a laborba,és ott elküldték a vizeletemet tenyésztésre,ami ki is tenyészett.Azt mondták,hogy valami gyógyszert fognak felírni.Holnap megyek az orvoshoz.A babával minden rendben,normálisan mozgolódik.Ugye nem lesz semmi gond?Beszedem a gyógyszert és kész?
2012. dec. 27. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ez 8 hete történt, akkor annak a baktériumnak (ami lehetett mintavételi hiba) már valószínűleg nincsen nyoma, ha nem lett tünetképző. 2 hónapos laboreredményt remélem egyetlen orvos sem kezel.
2012. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes..nálunk pl úgy működik,hogy havonta kell megjelennem tanácsadáson és nekem ott adnak beutalót vizelet vizsgálathoz,szóval itt nálunk havonta néznek vizeletet.Most is vinnem kell majd január 10.e körül mert 14.én megyek tanácsadásra,és addigra meg kell lenni az eredménynek,amit beírnak a kiskönyvembe.


21+2 hkm

2012. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond ne aggodj. Nekem is volt. A lenyeg h kikezeljek. Teljesen egeszseges babam szuletett.
2012. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!