Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+2 napos kismama vagyok. És...

31+2 napos kismama vagyok. És azon gondolkodtam , hogy ha meg születik a pici akkor úgy szeretnék menni baba fotózásra , hogy a kiskutyánk is rajta legyen majd. Szerintetek ez lehetséges vagy nem vállalják?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg ehez ilyen családi portrés fényképészhez kell menni?

Bocsi hülye vagyok az ilyen dolgozhoz


2022. júl. 24. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fotózásra sok esetben a fotós ki szokott házhoz menni, úgyh simán megoldható.
2022. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a lakóhelyeden lévő fotósok munkáit nézd meg, akinek a képei tetszenek, kérdezd meg vállalja e.
2022. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ☺️

Meg néztem de akik helyben vannak nem igazán csinálnak ilyet.

Vagy legalább is nincs fent egy ilyen képük sem .

(Debrecen)

2022. júl. 24. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden megbeszélés kérdése. Fel kell hívni, hogy vállal e ilyet.
2022. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Miert ne lehetne? Bár alapból az újszülött fotózás az az újszülöttről szól és elég kevés olyan ember van, aki majd a pár napos/hetes babához engedi az állatot.

Amúgy meg felhivhatsz pár fotóst és elrebeged a kívánságodat. Pénzért bármi megoldhato.

2022. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá náluk nyugodtan, ha esetleg ők nem is vállalnak ilyesmit, én simán megkérdezném hogy esetleg tud e ajánlani valakit aki vállal ilyen fotózást akár az otthonotokban, akár vhol szabadtéren, studioban. de ha van fb-n debreceni anyukás csoport (biztos van) ott is megér egy kérdést a dolog
2022. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen az lesz felhivok párat és meg kérdezem .

Ha esetleg úgyse sikerül akkor be írok csoportokba .

Szerintem nem lesz baja a picinek ha 1 kép erejéig rajta lesz a kutyus☺️

Csak szeretnék egy képet ahol mind a 4en rajta vagyunk mert még a kutyus is kicsi☺️

16-20 hetes körül lesz a kutyuska mire jön a baba 🥰

2022. júl. 24. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván nem lesz baja a gyereknek, bár egy 16-20 hetes kutya konkrétan kiszámíthatatlan. Értem, hogy szereted, de egy újszülött fotózás a gyerekről meg a szülőkről szól, nem a hazikedvencrol. Mondom ezt úgy, hogy van bár negylabu "gyerekem" is
2022. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok vele , hogy csak rólunk szól.

Viszont most ez ki pattant a fejemből.

Persze nyilván ha nem sikerül így is úgyis megyünk a picivel akkor majd meg oldjuk máshogy. :)

2022. júl. 24. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is rajta volt a kutyus néhány képen. A fotós teljesen rugalmas volt. Előre megbeszéltünk vele mindent.
2022. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!