Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi epepangás okozhat...

Terhességi epepangás okozhat világos székletet?

Figyelt kérdés

27 hetes terhes leszek és pár napja észrevettem, hogy világosabb lett a székletem és állagra pedig krémszerű(?) Elnézést az undi témáért. Semmi más tünetem nincs. Szoktam itthon reggeli első vizeletből tesztcsíkkal vizeletet nézni és az teljesen negatív. Lehetséges, hogy epepangás vagy valami olyasmit ehettem? Holnap kérek beutalót vérvételre viszont érdekelne ha tényleg beigazolódik akkor mik a lehetőségek? Úgy tudom a magzatra nem jó hatással van és van akinek megindítják a szülést viszont még csak 27 hetes terhes leszek, így nagyon aggódom :(


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 24. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit ettél mostanában? Valami újdonságot esetleg?
2022. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából úgy szinte semmi új dolgot viszont azon gondolkodtam, hogy lehet mostanában túl sok mozzarellát eszem mindennap vacsorára egy csomaggal. Elég "kötött" az étrendem, mert terhességi cukrom van, így nem ehetek meg mindent amit szeretnék. :/
2022. júl. 24. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg okozhat, de ha netán az van sem olyan gyors az és ha rossz értékeid lennének, már mindenhol viszketnél hamarabb. Úgyhogy remélhetőleg csak a több tejtermék.

Nekem volt cholestasisom, de addigra már egy hete mindenhol annyira viszkettem, hogy aludni sem tudtam, akkor befektettek, de aztán 3 hétig csak nézegettek minden nap ijesztegetve, hogy milyen selejtes vagyok, és utána lett császár. Egy másik lány az osztályon meg már tiszta sárga volt, neki indították. Rá egy évre rokonomnak is volt, ő meg másik kórházban kapott rá gyógyszert, használt, hazamehetett és utána időben szült (ikreket). Sajnos, amikor én szültem, még nem volt "divat" gyógyszert adni, hát elég mérges is voltam ezért.

2022. júl. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!