Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet Canestent használni?

Lehet Canestent használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Második babámat várom 7 hetes terhes vagyok ..előjött sajnos ismét a hüvelygombám (első terhességemnél is kijött de nem ilyen durván) elmentem vele dokihoz de nem adott rá semmit azt mondta használjam azt amit ezelőtt

Ki mit ajánl amit a terhesség első három hónapjában lehet használni? (Beliema Expert krémet használtam de nem segített)

Canestent használtam 2 napig de láttam arra is az van írva hogy az első 3 hónapban kerülendő.



2022. júl. 26. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

A gyógyszertárba bemész és szakszerüen ajánlanak valamit amit te is használhatsz

Felesleges itt a tudatlen emberekre hallgatni csak mert valaki azt használta

2022. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam, mert a nőgyógyászom ezt tanácsolta. Nemhiszem, hogy ez olyan tudatlan dolog lenne.
2022. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Arra gondoltam hogy tudatlan aki csak azt használja mert az volt otthon és biztos jó lesz neki is


Ha terhes lennék biztos nem itt kérdezgetném a hülyéket mi a jó a babának keresnék egy normális orvost aki nem szarik a fejemre annyival hogy szedd amit eddig

2022. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam voltam orvoshoz! és voltam a gyógyszertárba is ahol SEMMIT nem javasoltak rá :) akkor csak másokat kell megkérdeznem nem?
2022. júl. 26. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nem létezik hogy bemész a gyógyszertárba egy betegséggel és azt mondják hogy ne csinálj semmit


Mikor nekem ilyen problémám volt elmondtam az ott dolgozónak és rögtön ajánlott valamit, elmondta hogyan használjam miért jó az a fajta mire figyeljek stb

Menj másik gyógyszertárba!

2022. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Hát, nekem mindig ajánlottak valami drága szrt, olyan nem volt, hogy semmit
2022. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam canesten külsőleg, nem volt semmi gond vele ..
2022. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta az orvos, hogy elővigyázatosságból mindenre ráírják, hogy terhesség alatt ne használd, de ami vény nélküli, attól nem kell félni.

Nyugodtan használhatod.

2022. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Canesten kúpot használtam a doki azt mondta hogy meg ő se tudna jobbat felírni!
2022. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Használtam hüvelytablettát is rá.

Lehet terhesen is, csak nem aplikátorral kell feltenni.

2022. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!