Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen lehet canesten...

20 hetesen lehet canesten combit használni?

Figyelt kérdés

A doki lactofeelt ajánlott, de az nem igazán vált be. Elfelejtettem kérdezni ezt lehet-e?

Folyás minimális, szaga nincs, inkább csak viszket..



2021. máj. 2. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim, hogy lehet, krémet meg kúpot is. A betegtájékoztatón is külön leírják, hogy terhesen hogyan kell alkalmazni.
2021. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, nekem az orvos javasolta. 3 dobozzal elhasználtam már, állandóan kijött a gombám már a 6. héttől. 😒


36 hkm

2021. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFF-ért. Én is érzem néha, hogy valami nem okés.. de ez az állandó kezelés vagy nem kezelés okoz a babának valami rosszat?


Az orvos nekem is gynoflort meg lactofeelt ajánl, mást nem.

2021. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tájékoztató szerint nem okoz. De ez ugye nem is szájon át bevehető gyógyszer, így nem is nagyon jut el a babához. Ennyi erővel akkor a parfüm vagy golyós dezodor is ártalmas lenne.
2021. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!