Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nők, akik hasonló helyzetben...

Nők, akik hasonló helyzetben vagytok ti hogy viszonyultatok ehhez?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
mihez?
2022. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Jól.
2022. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Néha kicsit csodálkoztam magamban, de legtöbbször észre sem vettem! Igazából mielőtt terhes lettem is ugyanúgy volt ez, csak akkor meg nem figyeltem rá fel. Szóval szerintem felesleges emiatt aggódni!
2022. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Meglepően jól.
2022. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jaj, látszik ,hogy első gyakori kérdéses próbálkozásom. :)

A kérdés mellől a lényeg lemaradt. Olyan nők véleményére lennék kíváncsi akik olyan kapcsolatban vannak/élnek ,hogy a párjuknak van már előző kapcsolatból gyermeke. Nektek megfordult a fejetekben a kapcsolat alatt ,hogy ha esetleg születne egy közös gyermek az nem lenne annyira fontos a párotoknak vagy kevésbé szeretné? Vagy ,hogy maga a szülés/terhesség sem lenne akkora élmény már neki? Volt már olyan nő aki úgy érezte ,hogy ő "csak" második gyermeket szül a párjának? Ti ,hogy kerekedtetek felül ezen a dolgon, eltudtátok ezt fogadni magatokban? Főleg ,hogyha amúgy a párotokkal minden jól működik és szeretet/szerelem van köztetek. Olvastam korábbi évekkel ezelőtti gyakori kérdéses válaszokat ezzel kapcsolatban, viszont azóta sokat változott a világ egyre több az ilyen szituáció, érdekelnének a meglátások. Az én környezetemben is vannak ilyen párok nem is egy. Szívesen olvasnám a Ti meglátásaitokat is akik voltak hasonló helyzetben. :)

2022. júl. 29. 12:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Többiek, nektek köszönöm a választ, aranyosak vagytok ,hogy lényeg nélkül is válaszoltatok! :D
2022. júl. 29. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát, én úgy gondolom, hogy nem “a páromnak szülöm” a gyereket. De ezen kívül sajnos érdemben nem tudok mást hozzászólni, nem voltam még ilyen helyzetben.
2022. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Először is minden nő magának szül, hidd el.

És igazad van, a második gyerek is ugyanolyan fontos, de a második terhesség, szülés, babázás már nem akkora csoda.

2022. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Természetesen nem úgy értettem ,hogy csak a férfinek szülök, inkább arra irányult a mondanivalóm ,hogy nem velem éli át először stb stb. Tudjátok.

8-as, köszönöm a válaszod. Egyébként nekem van ismerősi körben ellenpélda is akinek az első gyerek se volt akkora csoda meg élmény, azóta se nagyon töri magát ha foglalkozni kell vele. Míg egy már gyerekes apukának a második is ugyanakkora élmény volt mint az első gyermek születése, azt mondta mindkettő más volt és más élmény örömmel beszélt a második szülésről is. (Itt egyébként együtt vannak a szülők.) Gondolom ez attól is függ ki mennyire családcentrikus és milyen a beállítottsága.

2022. júl. 29. 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát elárulom neked, hogy felesleges aggódni, mert ilyen esetben pont a különélő gyerek szokott elhanyagolva lenni, hiszen ő nincs olyan szoros kapcsolatban az apjával. Valószínűbb, hogy a közös gyereket jobban fogja szeretni, mint az elsőt.
2022. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!