Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Etoflam 5% krémet használhatok...

Etoflam 5% krémet használhatok e nyak izom fájdalmamra?

Figyelt kérdés
8. Hete szenvedek egyszer bementem és segített de többször kellene . Már migrénes fájdalmat okoz a nyak fajdalmam és paravetamollal sem akarom tömni magam eddig 2x vettem be mert már annyira elviselhetetlen volt. Műkörmös vagyok a munka miatt faj. 15 hetes kismama
2022. júl. 30. 19:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Paracetamol csak el írtam
2022. júl. 30. 19:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Etoflam 5% w/w gel is not recommended for use during pregnancy and lactation. Etofenamate and some of its metabolites have been shown to cross the placenta in rats (oral and cutaneous) and rabbits (cutaneous).



Az Etoflam 5% w/w gél nem javasolt terhesség és szoptatás ideje alatt. Kimutatták, hogy az etofenamát és egyes metabolitjai patkányokban (szájon át és bőrön át) és nyulakban (bőrön keresztül) átjutnak a placentán.



Paracetamolt szedhetsz.

2022. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!