Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez az állandó haskemé...

Normális ez az állandó haskeményedés?

Figyelt kérdés
34. hétben járunk, napi 3x2 magneb6, és fekvés mellett is 5-10 percenként keményedik ma a hasam. Azzal együtt jön a kisebb hőhullám.Már rendszeres.Csütörtökön kellene dokihoz mennünk. Mikor kell ezzel esetleg kórházba menni?
2022. aug. 2. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta ha rövid időn belül tíz ilyet tapasztalok , akkor irány a kórház . Ha a helyedben lennék, én bemennék most, és nyugi, nem fognak elzavarni . Ezek intő jelek amire mindig odafigyelnek .
2022. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már mérem és 6 percek vannak közte. Egész nap fekszem, pihenek.
2022. aug. 2. 17:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha megvolt a tíz a szavaid alapján , akkor induljatok el. Ha lehet írj majd mi lett végül , drukkolok hogy még vissza tudják picit tartani a szülést!
2022. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy nap volt ilyen hogy nagyon gyakran keményedett, de azóta nem volt ilyen. Nem is tudtam hogy ezzel dokihoz kell menni csak azt hittem emelni kell a magnéziumon. :O
2022. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én említettem egy rutin vizsgálaton hogy pár napja van, összesen négy alkalommal. Akkor derült ki, hogy nyitva a méhszáj, rövidült a méhnyak is, azonnal fekvésre ítéltek és nagyon magas dózisban kellett szednem a magneziumot.
2022. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bejöttem kórházba és bent is fogtak infúziókra. Köszönöm a válaszokat :)
2022. aug. 2. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülök hogy bementél, most már jó kezekben vagy!! ❤️😊
2022. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magne b6-ot cseréld le másra ha hazaengednek, pl magnerotra.
2022. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héten keményedett sokat kb óránként, máskor meg fájt görcsölt. Nem gondoltam, hogy baj lenne. Én úgy tudom normális, a mèhfal ingerlèse váltja ki ahogy mozog a baba.
2022. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, igen, de ezek szabályos 6 percenként jöttek, és előző szülésemnél is fájásgyengeség volt.

Adtak is jó sok magnéziumot, azóta már nem keményedik

2022. aug. 4. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!