Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 percenkénti haskeményedés...

5 percenkénti haskeményedés normális?

Figyelt kérdés

Kb reggel óta tart, hogy 5 percenként bekemenyédik a hasam. Nem fáj de nagyon kellemetlen érzés, pont 2 napja éjszaka pedig jósló fájásaim voltak(egyértelmű menzesz érzés) de elmúlt.

Szerintetek meddig normális a haskeményedés? Kicsit aggódom most de nem tudom megmondani hogy miért mert az egész terhességem alatt sok keményedés volt. 31+5 vagyok.



2021. márc. 9. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Magnéziumot mennyit szedsz? Lehet emelni kell az adagodon, mert amúgy ez nem normális.
2021. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2x2-őt a magnesii citriciből
2021. márc. 9. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le,pihenj!!!El fog múlni.Kapj be egy Magne B6-ot vagy valamit...
2021. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 napja fekszem...:(
2021. márc. 9. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosod van? Szólni kéne neki.
2021. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen van, próbálom elérni, eddig sikertelenül, de próbálkozom még :)
2021. márc. 9. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Érdekelne hogy mi lett utána? El múltak a keményedések vagy be indult a szülés? Esetleg tettél valamit amitől jobb lett? Érdekelne mert már pár napja nekem is rengeteget keményedik a hasam, van hogy minden 5 percben majd ritkul és ujra sűrűbben jön. De 95% ban nem érzek fájdalmat csak érzem hogy kemény és feszül. 5% ban pedig enyhe fajdalmat is érzek mellé. Az orvosom nem tudom el érni de 2 nap múlva van időpontom nála. Nem tudom mit tegyek.
2021. jún. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elértem végül és sürgősen behívott, hogy megnézzen. Bár mindent rendben talált, írt fel rá egy ventolin nevű izomlazító sprayt. Ha keményedett, befújtam és elmúlt. 36.-héttől már nem használtam, addig igen, mert extra sokat jóslóztam.. Volt róla szó hogy befeküdni tüdőérlelőre, de aztán nem látták indokoltnak végül. A melót abba hagytam amúgy ezek miatt, de ugyan úgy keményedtem akkor is ha itthon feküdtem. Szerintem van, aki hajlamosabb rá(keményedni, jóslózni) de nem mindig jelent veszélyt.

Féltek egy kicsit hogy lehet hogy hamarabb fog jönni a baba, de túl hordtam. :) 40+4-en született.

2021. jún. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!