Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizsgálatok előtt izgulás,de...

Vizsgálatok előtt izgulás,de ennyire?

Figyelt kérdés
Mentem ultrahangra valamelyik nap és folyton rám jön a hasmenés!Próbálom magam nyugtatgatni,de olyan szinten elkezd görcsölniva hasam,hogy mennem kell vécére.A legrosszabb,hogy vizsgálat előtt nyilván nem megyek el,csak utána,addig szenvedés.Nektek is van ilyen?Lehet tenni ellenne?
2022. aug. 4. 06:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De mitől félsz? Szerintem ez nem normális, valami trauma miatt ilyen?
2022. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen hasmenéses izgulós vagyok.

A vezetéssel s így voltam sokszor.

Tenni nem tudsz ellene, de hozzászoksz.

2022. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én minden előtt így vagyok. Várom a válaszokat :)
2022. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasmenésem van vizsgálat előtt, pedig nem is érzem, hogy annyira stresszelnék (eléggé elfojtom az érzéseimet).

Mondjuk néha jól jön, mert inkább szorulásos vagyok.

2022. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

De mitől féltek? Egy UH még csak nem is olyan, hogy belétek vezetnek valamit és az kellemetlen.

Ez nem normális dolog, ezt pszichológussal rendbe kéne tetetni.

Gondolj arra, hogy ezzel a szorongó hozzáállással a gyerekednek is sok problémát fogsz okozni.

2022. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ìgy voltam, izgultam, hogY rendben lesz e. Ha vezetek is ìgy vagyok, nem vagyok valami rutinos, de igyekszem gyakorolni, de aztán megszűnik, csak a kezdet iylen gyomorgörcsös. Vizsgák előtt is fstam :D Szìn ötösre diplomáztam vègül :)
2022. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja ès nem a vizsgálattòl fèltem soha, hanem a baba egèszsège miatt jött rám a fèlsz. Főleg az első hònapokban. Utána már tök nyugodt voltam, mèg szülès előtt is. Sok volt körülöttem a rèm story, ez is rátett.
2022. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem a vizsgálattól félek,hanem az eredménytől!4 vetélésem volt,sok rossz hírt kaptam.Nade annyira meg nem érzem hogy ennyire izgulnék,hogy rámjön a fo...ás.És az a baj mindennel így vagyok.Ha el kell mennem itthonrol már futkározok a vécére.Pláne ha reggel kell elindulni.Ezért is megyek az ultrahangra este és ez sem segít most!🥺Már úgy unom!😤😒
2022. aug. 4. 09:58
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szerintem 4 vetélés után mindenki így lenne, mint te, vagy még rosszabbul viselné.

Kitartást kívánok! Remélhetőleg ahogy telnek a hetek, apránként javul majd a helyzet.

Hányadik hétben van? A korábbi vetélések mikor következtek be?

2022. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy 4 vetélés után ideges vagy a terhességi vizsgálatok eredményei miatt, az érthető. De az, hogy ha egyáltalán el kell menned otthonról, már futkározol a WC-re, az nagyon nem normális!
2022. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!