Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borax-glicerines oldatot...

Sheyenne kérdése:

Borax-glicerines oldatot lehet hasznalni terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

15 hetes terhes vagyok, es kulfoldon elek. Sajnos ket napja ugy tunik sikerult osszeszednem egy kis gombat. Normalis esetben nekem erre ritkan van gondom, de amikor nagyritkan elojon arra mar megvannak a bevalt modszereim es hazipatikam, hogy kezeljem, most viszont ezek ki vannak love, mert az adott huvelykup ami itthon van, terhesseg alatt nem ajanlott. Mar beszeltem az orvosommal aki irt fel gyogyszert, viszont ez meg napok kerdese mire el tudom kezdeni hasznalni.

Addig is van itthon Borax-glicerines oldatom (regen ezt kiegeszito kezelesnek hasznaltam a kup melle a gombara, es eleg hatasos volt), es hasznaltam is egy keveset, felven attol hogy ha napokig varok, mire elkezdem a kezelest, rosszabb lesz a helyzet. Viszont nagyon vegyes velemenyeket olvastam rola a neten: van aki szerint lehet hasznalni, sot terhesseg alatt hasznalta is sikerrel, van aki szerint nem veletlen vontak ki a forgalombol. A betegtajekoztatora pedig annyi van irva, hogy lenyegeben nekem kell eldonteni hogy hasznalom e mert ok nem tudjak megmondani hogy art e vagy sem.

En mindig is nagyon szerettem es tobb mint 15 eve hasznaltam amikor a gomba elojott, de most egyertelmuen ovatosabb vagyok, mert felek hogy artok a babanak. Vannak ezzel tapasztalataitok?



2022. aug. 4. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos nem véletlenül vontak ki a forgalomból, én biztos nem használnám. Még 3 éve vettem egyet én is, de elolvastam a betegtájékoztatót, és úgy döntöttem kizárt hogy ezt magamra vagy a babámra kenem.
2022. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!