Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes! Székrekedés. Halottam...

27hetes! Székrekedés. Halottam hogy a glicerines kúp jó rá! De mit gondoltok nem lehet hozzá szokni? Azért nem merem használni, mert félek hogy utána már csak ezzel tudnék menni! (Semmi sem segít)

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, csak akkor szokik hozzá a szervezeted, ha rendszeresen ezzel kakilsz. Ha időnként használod, miután minden mást kipróbáltál, és nem segített, akkor nem fog gondot okozni.
2010. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tamarin lekvárt próbáltad? Vagy a Laevolac-ot? Pár hónapig fogyasztod, nem szoksz hozzá, szülés után meg úgyis visszaáll a dolog a normál ütembe!

Nekem ezek segítenek!


30h kismama

2010. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is vettem kúpot, mert egyszer-kétszer szükség lett volna egy kis segítségre.

az igaz, hogy az ingert meghozta, mert mihelyst feltettem, 20 mp múlva kellett kakilnom, de fel sem oldódott és ugyanolyan nehezen jött ki.

másodszor megpróbáltam benn tartani, de akkor se ment sokáig. ezért megpróbálok mindennap zöldséget, gyümölcsöt enni, vagy zabpelyhet, vagy valami más rostosat.


remélem hamar túl leszel ezen a problémán!

25 hetes km

2010. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en is hasonlo problemakkal küszködök, 1 hettel ezelött voltam orvosnal javaslatara magnezumot szedek nekem mar most segitett...1 probat meger
2010. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönök nektek mindent!Remélem akkor valamelyik be válik....
2010. febr. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!