Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős fejfájás mire utalhat a...

Erős fejfájás mire utalhat a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
Tegnap még csak fáradt voltam, megmozdulni is rossz volt. Ma szörnyű fejfájással ébredtem. Ha mozgok még hányingerem is van. Jelenleg 38 hetes vagyok. Mire utalhat ez bajt jelez vagy a szülést?

2022. aug. 5. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Erős fejfájás, hányinger…én azért egy vérnyomást mérnék a biztonság kedvéért.
2022. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az a fejfájós típus de szintén 3. trimeszterben vagyok és azóta többször fájt a fejem. Én a melegre gondoltam.
2022. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem fronthatás, vagy vérnyomás.
2022. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem csak sima fejfájás, képtelen vagyok bármit is csinálni, ezer aggódom. A vérnyomasom jó.
2022. aug. 5. 12:12
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát ez a frontérzékeny fejfájás.
2022. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sosem fájt még így.
2022. aug. 5. 12:16
 17/18 anonim ***** válasza:
A terhesség ugye eléggé megváltoztatja a hormonokat, annak meg van köze a migrénhez. Nekem elmúlt, mióta terhes vagyok (előtte szinte minden héten 2x kellett fájdalomcsillapítót bevennem, volt mikor már hánytam, szóval valószínű a hányingert is a fejfájásod okozza), lehet neked épp előjött a végére, a frontok hatására. Ha jó a vérnyomásod, pláne nem aggódnék. Azt, hogy szülni fogsz-e, azt ebből nem lehet levonni, ugyanis ennek semmi köze hozzá.
2022. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Migrén nem lehet?
2022. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!