Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamk, ti hogyan oldjátok...

Kismamk, ti hogyan oldjátok meg a reggeli, délelőtti orvosi vizsgálatokat (vérvétel, uh, védőnő, sima nőgyógyász, vagy egyéb más pld. Pajzsmirigy, stb), hogy ne legyen belőle problémátok?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy én ezeket nem tudom délutánra tenni, mert ekkora kapok időpontot. És nem kések sokat, csak max. 2 órát reggel és ha kell, ledolgozom itt bent.


A főnökömnek ezek nem tetszenek és emiatt folyton belémköt valami okkal.


Van valaki hasonló cipőben?

16 hetes kismami


2010. szept. 23. 11:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, meg is nézem.

Az a baj, hogy aznap csak 14:00 óráig dolgozunk, amikor 12:00 órára kaptam időpontot. Tehát utána már be se tudok ugrani a melóhelyre. Ha reggel bemegyek, akkor jöhetek el 1,5 óra múlva.

Nem tudom, mit tegyek, és mivel még tartanak az egész napos rosszullétek, inkább tovább aludnék reggel.


Meg aztán én meg egyetlen egy napot sem "lógtam el", és ezt most úgy megtenném, hogy pihenjek.

2010. szept. 24. 09:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor betegszabi!
2010. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Betegszabit nem kell elszámolni! Dehogyis!!


Távolléti díj jár, hiszen az egész napot befedi az orvosi vizsgálat! Most érdeklődtem meg.

2010. szept. 27. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!