Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhességben a méretek...

Koraterhességben a méretek ugye nincsenek kőbe vésve?

Figyelt kérdés
Ovulációm hőgörbe alapján június 27-én volt és akkor is voltunk együtt utoljára így későbbi fogantatás ki van zárva. Első pozitív tesztem július 6-án volt majd 19-én semmi az ég világon nem látszott uh-n ami terhességre utalt volna. 25-én már látszott egy 4mm petezsák benne sejthető szikhólyaggal. Ma pedig aug. 9-én 12x10x5mm szabályos petezsák benne 2mm embrió szívpulzálás még nem látható. Ez így rendben van? Egy héttel minimum kisebb mint a vélt fogantatás szerint lennie kellene de fejlődik.

2022. aug. 9. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%

Jó, hogy nem a szex után rohantál el nőgyógyászhoz!

Igen, rendben van.

2022. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha jól számolom, akkor már 8 hetes várandós vagy, ugye? Akkor szerintem nincs rendben, inkabb 2 héttel van elmaradva, ami sajnos nem jelent jót. Orvos mit mondott?
2022. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott az orvos? Embrionális szakaszban elvileg még egyforma ütemben fejlődnek, ha biztos a fogantatás időpontja. Azt hiszem a 12. hét után van az, hogy már különbözhetnek a méretek, megjelenhetnek a genetikai adottságok, de javítson ki, aki jobban tudja. Ha július 6-án már volt pozitív teszted, akkor szerintem kellene már lennie szívhangnak, hisz 8 hetes körüli terhességről beszélünk.
2022. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen így van. Az orvost kérdeztem, hogy nem gond e hogy két hét alatt csak ilyen keveset nőtt de azt mondta nem feltétlenül probléma a lényeg hogy embrió már látható 2mm-nél még nem lehet szívpulzálást találni
2022. aug. 9. 14:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kéne tudni az utolsó menstruáció idöpontját, az alapján tudnánk számolni. Hány hetes vagy? Doki mit mondott?
2022. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. 2 mm-nél még valóban nem kell, hogy szívhang legyen, de 8 hetesen már nem 2 mm-nek kellene lennie, az a gond. Érdekes az orvos hozzáállása. De szívből kívánom, hogy mégis jól végződjön, sajnos nálam nem volt szívhang az első terhességemnél, tudom, hogy milyen rossz érzés ez.
2022. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így elég érdekes.. A szabályos petezsák mondjuk bíztató, de ha tényleg 27.-én volt az ovulációd, akkor valami nem egészen stimmel.


Nekem majdnem 8 hetesen 14 mm crl, jó szívhang volt. Utolsó menstruáció május 11, ovuláció május 25. Holnap leszek 13 hetes.

2022. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szabályos ciklussal számolunk, akkor 8 hetes vagy. Ahhoz képest nem jó jelek ezek. De ha meg azt vesszük, hogy 7 heteshez képest sem jók, de mégis fejlődött, akkor meg nem teljesen reménytelen.

Nem tudsz mást csinálni, mint várni.

Legközelebb kiderül, van-e szivhang vagy nincs.

2022. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia

junius 27 én volt az ovum

6+0 voltam uh-on 2mm embrio pulzálással..

8+0(tegnap) 17mm embrio pulzálással.

Fix az ovu és a fogantatás .

Szerintem ne remélj sokat.

2022. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem az itolsó 2 terhességemnél kezdődött így, mikor mentem petezsák volt, pedig min embriónaknis lennie kellett volna, onnantól nőtt is de 1 hét lemaradás volt.

1 nél szívhang sem lett 3mm es embertió 9.hétben,2.nál pulzálás lett, de sajnos párnap múlva megindult a vetélés.

2022. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!