Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha 7 feletti vércukorszint...

Néha 7 feletti vércukorszint nagyon káros a magzatra?

Figyelt kérdés
Terhelésen határértek volt a cukrom, diétát írt elő a doki, de s cukorgondozóba azt mondta, hogy nem kell menni. Azóta méregetem magamnak, tapasztalom mit ehetek. Az a baj, hogy a gyümölcsöket imádom, más édességről bármikor lemondok. Ha heti 1-2x bűnözök és eszek szőlőt pár szemet, az nagy baj? 8,2 re ment fel így, napközbe teljesen rendben volt
2022. aug. 12. 22:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%
És te minek kérdezel olyat, amiről magad is tudod, hogy rossz és káros? Megerősítést vártál? Ha nem tudsz lemondani egy fürt szőlőről, az anyaság nagy szívás lesz, mikor sokkal komolyabb dolgokról kell majd lemondanod.
2022. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Most vagdalkozol, mert nem kaptál bólogatást? :D
2022. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Ne erőlködj, másnak sikerült értelmezni a kérdést, sajnálom, hogy neked nem és csak erre a vergődésre futja :)
2022. aug. 13. 10:17
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél szőlőt egyáltalán ilyen vércukorral, pár szemet se. Iszonyat megdobja a vércukrod, aztán leesik. Sokkal többre mész egy nyári almával vagy más idénygyümölccsel.
2022. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
5%

Hát ha 5 szemtől lett ennyi, akkor sajnos a szőlő most nem neked van :-( Esetleg majd szülés után a későn érő fajták. Vagy lehet úgy tárolni a szőlőt, hogy az aljánál fogva fellógatod valahova, lehetőleg hűvös, száraz helyiségben. Így szétnyílnak a szemek és jobban eláll. De persze akkor meg az a nehéz, hogy kerülgeted a kedvencedet, de nem ehetsz belőle.


A #12-#14 stb válaszolóval ne foglalkozz, aki szerint azért teszel fel egy kérést, mert biztos tudod a választ.

2022. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Baromira nem kevés a 8,2 és az se biztos, hogy itt volt a csúcs. De mivel a válaszok nem felelnek meg, így egyed, vagy amit akarsz. A te gyereked, a te egészséged. De téged győzködni tényleg nem érdemes.
2022. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Rendben. Egyél amit akarsz. Boldog babavárást!
2022. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
De azért ideböfögöd tanácsként, hogy együnk amit akarunk, ha buta vagy, legalább ne reklámozd :)
2022. aug. 13. 13:36
 19/39 anonim ***** válasza:
94%
Drágám, mivel 8,2 cukorra ideírtad, hogy nem olyan sok, szerintem nem igen kérdés ki a buta 🙂. De tényleg azt kívánom, hogy legyetek rendben a babával együtt, mert ő erről nem tehet. Túltárgyaltuk.
2022. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%
Én például tudom hogy ha szőlőt eszel az rossz,mert ezt végigcsinaltam, cukros terhes voltam. Értem hogy azt várod az legyen a válasz ehetsz szőlőt,aki meg nem azt teszi az biztos nem ért hozzá,de ha érdekel a babád akkor sajnos mostantól számolnod kell a bevitt szénhidrátot és nem mindegy mit eszel az sem hogy mikor és az sem hogy mennyit. Ez van,ha ezt nem akarod az a te problémád lesz.
2022. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!