Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy elvetéltem?

Lehetséges, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Hétfőn jutok el legközelebb nőgyógyászhoz.


Van 2 pozitív tesztem, terhesség megállapításra megyek.


Márc. 8-án volt az utolsó menstruáció első nap.


Tegnapelőtt láttam a wc papíron egy alvadt vér darabot (kb körömnyi) és pár csepp barnás színű vércsepp(?) váladék is jött.


Ugye nincs gond? Nem ment el a babánk?

Nagyon aggódom.



2021. ápr. 15. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem vagyunk jósok....


A pozitív teszt alapból nem jelent 100%-ra babát.

Ha baba van a dologban, akkor is a 12.hétig bármi lehet

2021. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A vetélés azért jóval több vérrel jár,sokszor erős görcsökkel kísérve. De biztosat nyilván majd az orvos mond.

Szorítok,hogy legyen babátok!

2021. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem + teszt után rendes menzesz jött, kezdődött valami, de nem sikerült beágyazódni. Egy vér cseppelég kevés.
2021. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen az elején, de nem lett miatta semmi gond. Én is aggódtam, de az orvos megnézte és minden rendben volt.
2021. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem kezdesz el rendesen vérezni, akkor nem ment el a baba. ( 2 vetélésen vagyok túl) az durva mennyiségű alvadt vérrel jár és borzalmas görcsökkel...Minden esetre, a dokidnak majd említsd meg, addig is szedj magnéziumot, meg E vitamint szerintem :)
2021. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

5!

Nem minden esetben :D


Nekem volt egy 6hetes terhességem. Doki nál voltam, pulzált a szíve. De rá 2 hétre azért visszahívott, biztos ami biztos.


Doki után kb 1 héttel egy borsó nagyságú alvadtver volt pisilés után, ennyi. Nem pánikoltam be, gondoltam a vetélés bő vérrel jár. Nem görcsöltem, nem lehet baj.


Mikor mentem vissza a dokihoz, semmit nem talált. A baba felszívódott, eltűnt...

2021. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos jelenthet rosszat, de az is lehet, hogy semmi jelentősége. Nekem egy kis pici barna folt után 12hetesen derült ki hogy már nincs szívverése. De barátnőm rendesen vérzett mégsem vetélt el, progeszteront kapott és feküdnie kellett. Próbálj meg pihenni addig, ha nincs görcsölés mellette lehet semmi gond nincs. Szorítok!
2021. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És utána nem is "jött meg egyből"? Mert ugye a megvastagodott méhnyálkahártya leválik utána/közben.

Elég durva lehetett, ilyet még nem is hallottam, de már bármi megtörténhet komolyan egy női testben 🤷‍♀️ Van aki meg végig menstruál a terhesség alatt (anyu nővérével is ez volt, 9 hónapig rendesen megjött neki) egészséges lánya lett

2021. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8!

Mikor a dokinál kiderült, onnan 6napra jött meg. Tehát ettöl az alvadtvertől majdnem 2hétre. Akkor is egy gyengébb mensi görcs nélkül.


6 voltam.

2021. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha elment a baba, akkor a HVG mikorra ürül ki a szervezetemből?


(Mikor lesz a teszt újra negatív?)

2021. ápr. 15. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!