Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettem a páromnak teafaolaj...

Vettem a páromnak teafaolaj illóolajat, egy jó nagyot beleszagoltam kiváncsiságból hogy milyen szagú! 40 hetes terhes vagyok,utana lattam hogy rávan irva ha a légutakba kerul, halált okozhat és a magzat számára is veszélyes mindenbizonnyal. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Történhet valami probléma? Nagyon aggódok, mert csak beleszagoltam de mégis azt irta hogy a születendő gyermekre káros lehet.

2022. aug. 15. 17:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Már sok-sok éve használok teafa olajat, terhesség alatt is használtam és mivel elég erős szaga van, akaratlanul is belélegeztem. Semmi baj nem történt, és én még soha nem hallottam olyant, hogy halált okozhat. Ha ennyire veszélyes lenne, nem is lehetne forgalomba hozni.
2022. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!