Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teafaolajat lehet használni...

Teafaolajat lehet használni terhesség alatt? Samponba tettem pár cseppet, korpás haj ellen. Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy szabadott volna, samponba tettem pár cseppet, mert írtó korpás lett a hajam, és a kedvenc teafaolajos samponomat nem kaptam a Müllerbe. Most olvasgatok, hogy lehet nem szabadott volna? Kétségbe vagyok esve, már azt sem tudom, mit csináljak, szinte semmit nem szabad terhesen? Ugye nem ártottam a babámnak? Ez borzasztó!! Ezentúl még a sampont is ellenőrzöm, mielőtt használnám...
2012. ápr. 16. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ártottál a babádnak, nekem mikor a terhesség 14.hetében már másodszorra is hüvelygombám volt a védőnő mondta, hogy teafaolajos tampont használjak, mert jó rá. Bár annyira nem értek hozzá, csak a magam tapasztalatát tudom neked leírni!

üdv. 29 hetes km.

2012. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is teafa olajat javasolt a védőnő a tisztasági betétbe, mert baciölő és megelőzésre jó

Ráadásul a sampon meg fel sem szívódik a fejbőrödön át, mert 1 percet ha a fejbőrödön van, ehhez képest meg a tisztasági betétben egész nap ülsz...:)

semmit nem ártottál vele, nyugi

2012. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Hiszen nem megittad, csak hajat mostál vele, semmi baja nem lesz a picidnek!
2012. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Drága mamik! Annyira aggódom már mindenért, hogy ez már kóros. Kész paramami vagyok. Egy percet volt a hajamon,míg bedörzsöltem, egyből öblítettem le, mert a szagokat sem bírom.
2012. ápr. 16. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!