Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13,5 x 18,0 mm es szabályos...

13,5 x 18,0 mm es szabályos petezsák, benne szikholyag 5,1 x 3,8 mm Ez még lehet jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma voltam vizsgálaton :az volt h 13,5 x 18,0 mm es szabályos petezsák, benne szikholyag 5,1 x 3,8 mm , nyh: 19,00 mm

Embrió még nem láthato.

Női ökölnyi uterus.


El is keseredtem nagyon.azt mondta az orvos ,semmi gond, ne keseredjek el. Jelenleg ez most jo terhesség. Kesőn tapadhatott meg. 1 hét múlva kell mennem vissza.


De a sikertelen terhességem is szinte így kezdődött.

Ott 5x5 mm volt a szikholyag.

Az 5 mm az nem jo?! :(

Meg már elvileg 7 hetes lenne(szombaton) .kellene legyen embrió,meg a derekam is fájdogál néha, ugyanúgy mint a sikertelen terhességnél.


Valaki volt ilyen helyzetben? Ha igen mi lett belőle? En most feladtam,megint.



2022. aug. 18. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha pontosan tudod au ovud akkor már lehet rossz a végeha ezt nem tudod akkor meg jó is lehet. Ezt így nem lehet megmondani.

Nálam fix ovuval 28 napos ciklussal 6+0 2mm embrió volt pulzálással.sajnos csak az idő dönti el

2022. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom a pontos ovut. Félidőben volt.sajnos én is így gondolom h ez nem lesz jó. Előző tapasztalataim miatt.
2022. aug. 18. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt is pozitív teszted kb. 3 hete? Vagy mikor volt először pozitív?

Ha valós a terhességi idő, akkor sajnos valóban nem biztató. Ennyi idős terhesen már kellene lenni embriónak.

2022. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt pozi tesztem igen.
2022. aug. 18. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem pontos ovuval csak a 8. héten láttak embriot szívhanggal, ne add fel!
2022. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

A 8. heti előtt mikor voltál UH-n?

2022. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
#5 azért ez ritka.6 hetesen már a szíve is ver.Akinek 7 hetesen nincs embrio nem sok a remény.Persze a remény hal meg utoljára.
2022. aug. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma voltam uh-n.

A petezsák 21x 15,8 mm, szikhólyag 5,1 mm még mindig. 3,8 mm az embrio.szivműködés sejthető.

Grav: 6 hét.

Reménykedem,de nagyon aggaszt a szikhólyag mérete. Az orvos szerint ebből bármi lehet, jo is és rossz is.de most alapvetően jól állunk,mert fejlődött a terhesség.

2022. aug. 24. 14:48
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

5 vagyok, bocsi most láttam a kérdést


6+1-nél voltam, szikhólyagot láttak csak semmi mást, mondanom se kell engem is mennyire megijesztettek, amikor ez normális lehet. Akkor 5 hetesnek tippelték.


8+2-n szívhang is volt, uh 7 hetesnek mérte. Utána érdekes minden genetikai uh napra pontosnak mérte, az utolsó menzesz napjától ( nem

toltak a terminuson) és nem sokára megszületik. Jó lenne ha nem ijesztegetnének itt sokan, hogy ez vagy az nem normális, és főleg nem azt hogy 6 hetesen szívhangnak is kell lenni különben hujuj… ez a stressz kifejezetten árt az embriónak, nincs értelme sem, demotivál, félelmet gerjeszt és a legnagyobb probléma hogy hülyeség. 6 hetesen egy orvos sem javasol még befejezést, hanem hogy várjanak 2 hetet. Ne dramatizáljuk túl a dolgokat mert egy kezdő kismamának amúgy is az eleje a legeslegnehezebb időszak….

2022. aug. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!Azért mert neked mákod volt...nem ijesztgetjuk,hanem tényt írunk.Van pár ismerősöm akikkel egyszerre lettem terhes és velem is megtörtént,hogy kisebbnek mérték az embriot egy héttel,nem fejlődött olyan ütemben...el is vetéltem.Erről ennyit.Az sem jó ha reménykedik feleslegesen.Ezt majd csak az idő dönti el ,hogy mi lesz a végkimenetel.
2022. aug. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!