Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13,5 x 18,0 mm es szabályos...

13,5 x 18,0 mm es szabályos petezsák, benne szikholyag 5,1 x 3,8 mm Ez még lehet jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma voltam vizsgálaton :az volt h 13,5 x 18,0 mm es szabályos petezsák, benne szikholyag 5,1 x 3,8 mm , nyh: 19,00 mm

Embrió még nem láthato.

Női ökölnyi uterus.


El is keseredtem nagyon.azt mondta az orvos ,semmi gond, ne keseredjek el. Jelenleg ez most jo terhesség. Kesőn tapadhatott meg. 1 hét múlva kell mennem vissza.


De a sikertelen terhességem is szinte így kezdődött.

Ott 5x5 mm volt a szikholyag.

Az 5 mm az nem jo?! :(

Meg már elvileg 7 hetes lenne(szombaton) .kellene legyen embrió,meg a derekam is fájdogál néha, ugyanúgy mint a sikertelen terhességnél.


Valaki volt ilyen helyzetben? Ha igen mi lett belőle? En most feladtam,megint.



2022. aug. 18. 17:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10


Nem hiszem, hogy ‘mákom’ volt…. 2 orvossal találkoztam, mind a kettő megnyugtatott, hogy nagyon korán mentem, nincsen semmi baj, de mivel itt olyan érdemleges kommenteket olvasgattam mint pl a tiéd teljesen be voltam xarva ezért bejelentkeztem egy ‘sztár nőgyógyászhoz’, vagyis csak akartam mert a telefonban elmondtam neki hogy mi a helyzet mennyi idős vagyok, mit látnak, nézzen meg hátha ott profibb az uh gép. Tudod mit mondott? Hogy: jól van, kérjen egy időpontot az asszisztensemtől, de ebből kaparás lesz… 🙃 hát nem lett, és nem is kértem időpontot, mert tudtam hogy teljesen bolond a pali aki látatlanba elküld kaparásra…. És nem, nem gondolom, hogy reményt kelteni rossz dolog, engem is a siker sztorik tartottak lélekben.


Amúgy nekem pl a peteérés utolsó napján volt a megtermékenyítés, valószínű emiatt volt az elcsúszás is a beágyazódással és a fejlődéssel. Mindenesetre nagyon sajnálom, hogy neked elment a babád.

2022. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!