Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok,kevés barna...

12 hetes vagyok,kevés barna váladék jött belőlem, törlésnél. Enyhén fáj a hasam lent. Menjek Sürgősségire?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 11:31
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Egyébként most lenne esedékes a menstruáció is, nem erre emlékezhet a szervezetem?
2022. aug. 21. 11:32
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, biztos, ami biztos alapon.
2022. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem "emlékszik". A menstruáció a nyálkahártya leválása, eleg baj lenne, ha a szervezeted terhesség alatt puszta nosztalgiázásból kilökné a magzatot...

Szóval igen, menj sürgősségire, mert a terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális. Nem feltézlenül jelez bajt, de nem normális.

2022. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De nagyon minimális volt, ne várjak még inkább? 6 hetesen is voltam így, és nemvolt gond, haza küldtek.
2022. aug. 21. 11:51
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
En biztos, ami biztos alapon inkább elmennek feleslegesen es küldjenek haza, mint hogy baj legyen
2022. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%

Nehez kérdés. Teljesen normális a terhesség alatti vérzés, mert vérbő a nyálkahártya ilyenkor, szóval egy kis barnazas belefér. Nekem is volt sokszor, nem derült ki az oka.

Viszont jelenthet rosszat is, az tény, ezért érdemes megnézetni.

2022. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
16%

Sürgősségire nem mennék vele, ha nem bő vérzésről van szó, hanem csak egy barnás maszatról törléskor.

99%, hogy semmi probléma nincs. Ha meg ne adj isten missedet jelez a vérzés, ügyeleten se fognak semmit csinálni veled.

Ilyenkor már nincs progeszteronelégtelenség, így amiatt se kell rohanni, hogy pótolják.

2022. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam. 6 hetesen se volt gond hiába barna folyásom volt, de ha görcsölök, vagy tovább folytatódik akkor bemegyek. Írtam a védőnőnek is, várom a válaszát ő mit tanácsol
2022. aug. 21. 12:04
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

A saját megnyugtatásodra kellene elmenned, ha el akarsz. Neked kell tudnod, jobb-e így kétségek közt, vagy zárják ki, hogy esetleg nagy a baj.

A nőgyógyászati ügyeletre lehetne ezzel elmenni.

Mikor voltál utoljára UH-n?

2022. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9 hetesen
2022. aug. 21. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!