Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Klion D100 vagy maga a...

A Klion D100 vagy maga a hüvelygyulladás okoz sárga folyást?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok. Ügyeleten állapítottak meg hüvelygyulladást, írtak fel Klion d100 hüvelykúpot. Az első után véreztem, de kiderült, hogy csak a vizsgálat okozta sérülésből maradt vért oldotta le. Később sárga folyás jelentkezett. Tegnapelőtt használtam el az utolsót, tegnap már a hüvelyi probiotikumot használtam, ami szintén kúp. Mára még erősebb sárga folyás jelentkezett. Ez lehet amiatt, mert tisztul és egy idő után elmúlik? Másnak volt hasonló tapasztalata?

2022. aug. 23. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

a klion kúp az fehér nem? attól nem lesz sárga a folyás.

nekem volt hüvelygyulladásom, semmilyen folyással nem járt soha.

2022. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sárga folyással járt a hüvelygyulladás.
2022. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sárga lett a folyásom tőle, előzőleg abszolút nem volt az. Már azt hittem akkor én hallucinálok, de ezek szerint nem
2022. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És te még használod 3-mas? Mert én már rég abbahagytam, az orvos azt mondta el kellett múlnia a gyulladásnak, mert a vizeletmintán látszana, de azóta is ilyen csúnya sárga folyásom van. Lehet, hogy ez simán a terhesség velejárója lenne?
2022. szept. 18. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
4. terhesség velejárója? az biztos nem. akkor max bővebb vizes lenne, nem csúnya sárga, de az sem törvényszerű.
2022. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok: abbahagytam, én a 3. naptól véreztem (sajnos mellékhatás, nagyon kellemetlen), szóval nem tudom meddig maradt sárgás, de amint a vérzés a vége után elment, azóta nincs sárgás folyásom.
2022. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!