Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hüvelygyulladá...

Terhesség alatt hüvelygyulladás okozhat gondot?

Figyelt kérdés

Kb 10 éves koromtól küzdök vele. Rengeteg kúpot elhasználtam már az évek alatt de soha se gyógyitott meg egyik se,az SZTK-s orvos már nem is tud mit fel írni. Hüvelyváladék kenetet vett tőlem többször is és most is persze negatív,semmit se tenyészt ki. Így tanácstalanok vagyunk

Magán orvosok se tudtak megfelelő kezelést fel írni sajnos.


Egyébkent a mindennapi életbe engem különösképp nem zavar

Egészségügyi gondot se okozott hiába van már meg több éve.

Nem viszketek,néha csípő,szúró érzést érzek pár percig de el is múlik es nem is mindennapos


Most csak a babám miatt aggódok hogy nehogy e miatt veszítsem el,de azt erzem tehetetlen vagyok mert sok év elteltével se tudtak kigyógyítani.

És még megjegyezném hogy amikor ez az egész hüvelyi panaszom kezdődött akkor még szexuális életem se volt senkivel!


24/L

16hetes kismama vagyok


2021. jan. 9. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatív a kenet, akkor nincs aktuális, kezelhető probléma. A babára egy akut, kezeletlen fertőzés lehetne veszélyes, mert kezelés hiányában felmehet a méhedig, a magzatburokhoz.

Lehetséges, hogy a hüvelyflórád sem az igazi, főleg a sok kezelés után. Nekem terhesség alatt a védőnő a Bonolact Pro Femina tablettát javasolta. Egy próbát megérhet. :)

Minden jót kívánok!

2021. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Megpróbálom,hátha !

2021. jan. 9. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is evek ota kuzdok huvelygyulladassal de olyan szinten hogy az egyuttlet illetve egy sima mehszajvizsgalat is egy kinszenvedes. (Utolag kiderult azert mert fogorvosi kezeles miatt 2 honap alatt 4 doboz eros antibiotikumot kellett szednem es SENKI sem mindta h probiotikum is kell en meg nem tudtam) Szerencsere sikerult a baba es semmi problemat nem okozott, mar 4 honapos 😍 Raadasul a huvelyi szulesnek hala sokkal jobb a helyzet mint volt. Ne aggodj nem lesz semmi baj :)
2021. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Most kicsit megnyugodtam:)

2021. jan. 9. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is épp teherbeesés előtti évben és aztán terhesen is küzdöttem ezzel. Semmi baja nem lett. Én császáros voltam, mégis elmúlt utána magától szülés után. Nem értem, de örülök neki.
2021. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Enis bizok benne hogy semmi baj nem lesz :)
2021. jan. 9. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt hetente kellett 1 db lactofeelt alkalmaznom (dobozba 7 db van), s ha esetleg visszatért a hüvelybajom, akkor a felirt kupot kellett alkalmaznom 10 napig (annyi volt benne), majd egyből lactofeel kúra (7napon át 1 tubus), utána visszatértünk a heti 1 db lactofeelre.


2x kellett terhesen hüvelykup kurat elhasználni, egyik 7 napos volt másik 10. A lactofeel egyébként szepen tartotta a normál ph értéket. Az egyik kurat a 2.trimeszter elején kellett, másikat pedig a 3.trimeszter elején. Hormon miatt felborult, így ezert szaporodott el megint a baci, azaz felborult nagyon a PH ertekem.


Egyébként, lekopogom, de mióta megszültem nincsenek panaszaim. Amivel evekig szenvedtem, elmúltak. Lassan 1 éve szültem, s úton a tesó is. Amint őt nem fogom szoptatni, nem tudom, hogy vissza áll - e minden a régi kerékvágásba(remelem nem). Mert akkor vissza állnak normál állásba a hormonjaim. Nagyon nagyon remélem, hogy vége örökre ( vagy ritkára redukalva) a remalomnak 🤞🏻

2021. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Holnap megyek orvoshoz bakterologiai tenyesztesre + std szures,holnap leszek 19 hetes.

Eddig hala a joistennek semmi baj nem történt ,bizom benne hogy az eredmény is jolesz.

2021. jan. 24. 14:33
 9/10 A kérdező kommentje:

Semmi problema nem volt

41.hetre szuletett meg kisfiam 😅

Vegul egyebkent nem talaltak nalam semmit marmint fertozes terén szerencsere 🤷‍♀️

2022. aug. 22. 23:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget a picinek! 💐
2022. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!