Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizsgadrukk mennyire gond?

A vizsgadrukk mennyire gond?

Figyelt kérdés
A vizsgák előtt 1 nappal azért már eléggé stresszelek, plusz ott a vizsga helyszínén is, hiába próbálom magam nyugtatni. Szerintetek? 24 hetes vagyok és egyetemista. Maradtak ki vizsgáim, így most tudom őket pótolni.

2022. aug. 23. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2022. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem gond
2022. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem gond, ügyes legyél ne add fel soha.
2022. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
😀 Amikor az első genetikai ultrahangra mentem, mondtam is a férjemnek, hogy jobban izgulok, mint a legdurvább egyetemi vizsgáim előtt. De komolyan. Pedig volt jónéhány durva vizsgám. Szóval relax. 😉
2022. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egy 3 napos tanfolyamon terhesen, ami vizsgával zárult. Érezhetően kevesebbet mozgott a babám a három nap alatt, viszont teljesen egészséges, kiegyensúlyozott 4 éves kisfiú mára. Nem hiszem, hogy a vizsgadrukk ártana. (Főnököm a doktoriját csinálta terhesen és az ő gyereke is makk egészséges.)
2022. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most tavasszal végeztem el a jogot, 3 záróvizsgám alatt is terhes voltam, amiből az egyik mellesleg pótlás volt és azon múlott, hogy meglesz-e időben a diplomám, vagy rá kell húznom egy fél évet, ami ugye a baba miatt már necces lett volna. Nem volt gond, pedig izgultam rendesen, a büntetőjog előtt például nem aludtam, sírógörcseim voltak és hánytam - a többi nem volt ennyire extrém, de erre a tárgyra nagyon ráparáztatják nálunk az embert. A vizsgadrukk mellett azon is aggódtam, hogy ne legyek rosszul a vizsga közepén és bírjam pisilés nélkül. Semmi baja nem lett a magzatnak és én is sikeresen lediplomáztam. :D Szerintem ezen ne aggódj. Az egyik barátnőm mindkét kisfiát egyetem alatt várta, ott is rendben volt mindkét terhesség, pedig volt pár kemény szigorlatunk az évek során.
2022. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
amíg a nagyon nagyon nagyon hátrányos helyzetben lévő nők teste képes egészséges gyermeket kihordani és megszülni, addig én ilyesmi miatt biztos nem aggódnék. first world problem
2022. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!