Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen jelekből jött...

Ki milyen jelekből jött rá,hogy terhes még a menstruáció elmaradása előtt? :))

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Lombikom volt, és pár nappal a nemvárt előtt kései túlstimuláció jelentkezett nálam, ami 98%-ban a terhességtől van. Így kicsit reménykedni kezdtem. 🙂
2022. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Semmiből. Nem is figyelgettem, mert nem volt tervezni, plusz nem is volt semmilyen tünetem a fájó mellen kívül, de az menstruáció előtt is jelen szokott lenni.

24hkm

2022. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tervezve*
2022. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Másfél év után én már minden tünettől azt reméltem, hogy ez terhesség lesz... Aztán mikor tényleg terhes lettem, nem volt semmi különös :D az is csak 2 nap után tűnt fel, hogy késik.
2022. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Úgy tudtam, természetes úton nem lehet gyerekem, ezért nem figyelgettem a tüneteket, mert nem is voltak. Annál jobban meglepődtünk az orvosommal együtt, amikor kiderült a terhesség :)

Szerintem menzesz előtt csak azok "észlelnek" jeleket, akik már nagyon szeretnének teherbe esni, és a PMS tüneteit (gyakori vizelési inger, mellfeszülés) reménykedve terhességnek tudják be. Ez sok éves saját tapasztalat.

Mindenesetre szorítok a pozitív tesztért!

2022. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A napokban teszteltem pozitívat. Az a “tünetem”, hogy a szokásos PMS tünetek nincsenek. Gondoltam is, hogy sikertelen lesz ez a hónap, mert még a mellem sem fáj. Nem jött meg a vérzésem, ezért teszteltem. Meg is lepődtem az eredményen. Több terhességem volt már (sikertelen is). A 6. héten szokott bedurvulni a helyzet. Akkor aztán van minden. Drukkolok neked!
2022. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Annyira szép,hogy ahányan vagyunk,annyifélét tapasztalunk. Mindenkinek a szervezete más és más. Érdekes ezeket olvasni,jöhetnek még válaszok 😊
2022. aug. 24. 14:13
 8/15 A kérdező kommentje:

Az én történetem amúgy annyi röviden,hogy volt egy 6 és fél hetes terhességem,de a baba nem fejlődött megfelelően,voltunk több orvosnál is,mindegyik ugyanazt mondta,tehát úgy döntöttünk,hogy megszakítjuk a terhességet. Akkor olyan tüneteim voltak mint a folyamatos barnázás,több hétig tartó nagyon erős görcsök,érzékeny mellek,egyik napról a másikra megutáltam a paradicsomot,ami a kedvenc zöldségem volt gyerekkorom óta, reggeli rossz közérzet, a hatodik héten hányás is.

Most pedig több mint egy hete nagyon érzékenyek a melleim,nagyon rosszul alszom,hőhullámaim,hőemelkedéseim vannak. Kaptam egy munkaajánlatot,ahol kikötötték,hogy csak akkor vesznek fel,ha még nem szeretnék teherbe esni. Vasárnap kellene megjönnie, csináltam hétfőn egy tesztet,negatív volt. Viszont a melleim sosem fájnak ilyen sokkal mensi előtt,sőt,néhány hónapja egyáltalán nem fájnak előtte. Meglátjuk mi lesz.

2022. aug. 24. 14:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy héttel a menzesz előtt felesleges tesztelgetni. :) Az nem biztos, hogy kimutatja. Majd vasárnap tesztelj, ha elmarad.

Azt viszont megjegyezném, ha vannak tüneteid, azt a hcg okozza és emiatt mutatnia kéne. Tehát ha nem mutatja, akkor vagy nincs baba, vagy csak “beképzeled” őket egyelőre.

2022. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Predictor earlyval tesztelj az mutatja már.

Sajnos a missedek óta nem ugyan az a tünetem, sosem fájt a mellem az utóbi pár évben a fiammal sem fájt mikor terhes lettem. Az egyik terhességnél pont az volt gyanus, hogy fáj.Az utolsó missed óta viszont egész ciklusban fájnak a melleim.

Volt pár kémiaim és 8 dpon kb mindig a böfögés lett gyanus, olyankor halványan ott is volt a 2.csík.

A

2022. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!