Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes Genetikai ultrahangra...

12hetes Genetikai ultrahangra be jöhet a férjem?

Figyelt kérdés
Magán rendelőbe megyek
2022. aug. 25. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az adott helyen kellene megkerdezned. Valahol lehet, valahol nem.
2022. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a kórházba is bejöhetett, nem is kérdeztem meg, láttam, hogy másokkal is bement a fèrj, magánban pedig szerintem ez már alap ott sem kérdeztem.

Az èn magán dokim be is hívta a férjem már az elején amikor méz nem is tudtuk, hogy terhes vagyok és azóta is minden kontrollon bent volt velem. Hozzá már nem járunk, a kórházba gondoznak és a férjem kint külföldön lehet szülesre sem ér haza.

2022. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én magánorvosomnál pl a váróba sem jöhet be a férj, mert ő még mindig elég komolyan veszi a koronavírust. Mindenhol nás, ott kell megkérdezni. Kórházba se lehet nálunk bejönni, de az amúgy is csak kb 5 perc. Sajnos
2022. aug. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elején a hüvelyi UH ès a belső vizsgálat látványa meg viselte egy kicsit, majdnem rosszul lett mikor kissé véresen húzta ki a doki a kesztyűs kezét vagy az Uh fejet de túlèlte, és a 12.heti UH már nagy élmény volt neki is. :D

A 20 hetes már nem volt olyan látványos mert keveset látszott egészben a baba, szinte csak 1-1 pillanatra, kinagyitva nèztèk egyes testrészeit a doki sem beszélt sokat a mèrések közben, nem mindig tudtuk éppen mi is van a monitoron.

Most megyek majd 4D-s babamozira sajnos már nem tud elkiserni a férjem mert csak havi 1x jön haza a szülésig, de így is várja már, hogy újra lathassa. A felvételt és a képeket továbbítom neki.

2022. aug. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a nőgyógyászaton mindig sok apukát látni. Videki kisvárosi kórház. Sima kontrollra nem tudom bemennek-e, oda az én párom nem jött be kint a váróban megvárt, csak UH-kra mentünk együtt be. Befekvő kismamákkal is általában addig vannak ott, míg nincs meg az osztalyos felvétel.
2022. aug. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 hetes geteikai uh-ra bejöhetett velem(magán rendelő), 19 hetes genetikaira nem(tb finanszírozott).

Ezt ott kell megkérdezned ahova mész, hogy ott mi a protokoll.

2022. aug. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magánba velem nem engedik be, viszont a kórházba beengedték mindkét genetikai uh-ra, viszont amikor már a laboros beutalómat vártam, ki kellett mennie. Helye válogatja.
2022. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!