Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges terhesség?

Laura7 kérdése:

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem 25,26.a körül szokott megjönni általában nagy görcsöléssel és nagy mennyiségű vérzéssel. Most 23.án elkezdtem nagyon halványan "rózsaszínezni", majd másnap hajnalban görcsöltem és foltokban véreztem, elég sötét volt a színe. Ez tartott 2 napig,egy darab tampon se telt meg sőt... Csak az oldalán volt folt.. (elnézést, hogy ilyen konkrétan fogalmazok, de másképp nem tudom leírni) jobb oldalon a petefészkemnél pedig tompán fájt. Tegnap már csak barnáztam, ma meg iszonyatosan émelygek egész nap. Tanácstalan vagyok, hogy ez mitől lehet, mert még nem fordult ilyen elő velem.

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2022. aug. 27. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem 25,26.a körül szokott megjönni"

Khm... ez nem így működik...

Hány naposak a ciklusaid? Rendszeresek?

Igen, ha volt védekezés nélküli aktusod, lehetsz terhes.

Miért nem tesztesz, ha gyanakszol?

2022. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy, két nap eltérés szokott lenni. 29,30 naposak a ciklusaim, sose volt pontos. Arra lettem volna kíváncsi, hogy mivel pici vérzés volt, így is lehetséges-e hogy teherbe estem, vagy valami nincs rendben. Fogok tesztelni mindenképp.
2022. aug. 27. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nagyobb eséllyel valami más okozza, ha nincs rendes vérzés. Tesztelj, ha meg negatív és nem indul be rendesen a vérzés, akkor orvos.
2022. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Menőcsajszi72 ***** válasza:
én a a helyedben orvoshos fordulnék...
2022. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. aug. 27. 21:45
 6/7 Menőcsajszi72 ***** válasza:
100%
Drága laura, próbálj tesztet.
2022. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben drága idegen 😃köszönöm...😃
2022. aug. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!