Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinaltam3tesztet es mind3...

Csinaltam3tesztet es mind3 nagyon halvany csikos szinte nagyon nehezen latni de ott van vettem ezt a digitalisat is egyszer hibat irt ki utana vettem meg egyet az meg azt irta nem terhes Szetszedtem mind2 es ket csikot jelzett ?

Figyelt kérdés

#teszt #Digitalis teszt
2022. aug. 28. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2022. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat csak olyan nehezen engedte hogy kerdezzek vettem 3gabriel tesztet amin halvanyan ki mutatta a masik csikot de nagyon halvanyan vettem ezt a digitalisat is ebbol 2db-ot az egyik hibat jelzett a masik azt hogy negativ de szet szedtem es ebben talalhato egy meg egy kis teszt es azon rajta volt halvanyan mindketton
2022. aug. 28. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Késik már a menstruacio? Ha igen, hány napja?
2022. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es ezzel azt szeretnem kerdezni hogy jart e mar valaki hasonlo helyzetbe? Nem tudom eldonteni hogy most terhes e vagyok vagy sem..
2022. aug. 28. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. A digitális tesztet nem kell szétszedni, abból semmit nem tudsz meg. Ha negatívat jelzett, akkor az negatív. A halvány csíkos teszteken valószínűleg a reagens helyét látod, vagy ha megszáradt, akkor száradási csíkot. Ha eleve azon is keresni kell és a digi is negatív, akkor az a valószínű, hogy nem vagy terhes.
2022. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobás előtt szétszedtem egy digitális tesztet kíváncsiságból és 3 csík is volt rajta (az eredmény + és 1-2 hetes volt egyébként), abból tényleg nem lehet kivenni mi micsoda úgyhogy ezt a részét felejtsd is el.


A halvány tesztek mikor történtek? Lehet még korai és pár nap türelem kellene, mert lehet csak a reagens helye volt. Ha terhesség miatt volt 2 csíkos, akkor erősebb lesz a következő teszted, ha vársz néhány napot.

2022. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia 2napja a halvany a digitalis tegnap meg ma de nekem is 3csik volt ugy mondva mind2 belsejeben
2022. aug. 28. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel ide a halvány teszteket
2022. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Gabriel teszteken lehet, hogy csak a második csík helyet látod, az ott van halványan.

A digitális teszteket ne nézd szetszedve, úgy érvénytelen.

2022. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Késik már a menzeszed? Hány napja?
2022. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!