Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok, és...

GaiSigori kérdése:

24 hetes kismama vagyok, és eddig 6 kg-ot híztam. Ki mennyit hízott összesen a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Kicsit megilyedtem mivel sok változást nem érzek a cicim nagyobb, és a pocim is nőtt ( inkább az elmúlt 3 hét alatt) de 6 kg....úgy hogy még kívánós sem vagyok Nagyon soknak tűnik.

2018. aug. 1. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia,


24 hetes koromra, én is ennyit híztam, meg is lepődtem, mivel figyeltem az étkezésre. De, nekem a cukor okozta a hízást és a vizesedés.


Neked a cukorterhelés rendben volt?

2018. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindharomszor 49-rol 62 kg lett a vege. Az elejen honapokig nem hiztam szinte a sok hanyas miatt. Felido utan inkabb. Szules utan 6 honappal sajnos ismet sovany lettem...
2018. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24. héten vagyok, és eddig 5 kg-ot híztam. :) Pedig minden nap tornázom.
2018. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

En most a masodik babaval 22 hetes vagyok. Par napja mertem magam. Eddig 5 kilonal tartok. De eddig alig hiztam, csak az elmult, kb 2,5 hetben jott fel min. 2 kg. En gyanitom, hogy a nagy meleg miatt tobb lehet a viz. Nincs a bokam, meg kezem sem bedagadva, de naponta nem hizik az ember 40 dekakat. Volt, hogy egymas utani napokon mereckedtem.


De nem stresszelek. Elozoleg 20 kilot hiztam es 24-et fogytam. :D Az xs-es ruhakbol volt, ami nagy volt ram...

2018. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Majd jövőheten kedden megyek laborba, kíváncsi leszek a terheléses cukorra. Csak úgy meglepett ez a szám.. Pedig még tornázni is szoktam persze nem a pici rovására. Köszönöm nektek akkor nem vagyok kirívó eset :)
2018. aug. 1. 12:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel 6ot, a másodikkal 9et
2018. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8kg ot
2018. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

31 hetes vagyok en kerek 20 kgnal jarok.


Nem vagyok cukros, de rettenetesen vizes vagyok. Van hogy papucsot se tudok felvenni. Azt mondta az orvos nincs semmi baj, majd leadom szules utan.

2018. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szaszuss ***** válasza:
69%
Az első terhességemnél 12kg,a másodiknál 13,5 kg . :) Ebből azért az első lányom 3700g volt , a második lányom pedig 3450g volt. :)
2018. aug. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Irigyellek titeket :( En mar nem tudom mivan velem, a testemmel...

166 cm vagyok, 74 el indultam az elejen, tehat kb 10kg plusszal sajnos.

Az a 100 valasz amit olvastam eddig, es amit mondtak az emberek, hogy aki plusszal indul nem szed fel tul sokat, hat valoban... elszomorit.

A 26. Heten jarok.. ES 90 KG vagyok!!?? +16nál járok...

Nem falok, figyelek, grammokat nyilvan nem szamolok, de megnezem mit s mennyit eszek.. En ezt nem ertem hogy lehet. Mar mindenki cseszeget, jogosan. A nogyogyaszom a paromnak is azt mondta FIGYELJE MIT ESZEK?!?

Szegyenlem magam rendesen, es tobbek kozott ezert sem szeretnek meg egy terhesseget... akarhogy megvethettek... Nyilvan szamoltam gyarapodassal, de latjatok, igy es ennyivel???

Jah, es a mozgas, csinalnam a kismama tornat, de nem engedik, gondolom elotte nem rendszeresen sporoltam, inkabb idonkent, illetve a 90 kilom.....

Szerintem leszek 100 mire szulok.. es ha szerencsem van 85el kijovok... aztan 20at ledolgozok, es soha tobbet :(

2018. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!