Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok....

33 hetes kismama vagyok. Eddig 10 kg-t híztam. Szerintetek mennyire számítsak még? Nektek hogyan alakult a terhesség alatt a hízás mértéke? 58 kg-val kezdtem, most 68. Szerintetek sok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Én 28 kg-ot híztam a végére,de sikerült leadni.Szerintem ne stresszeld ezen magad feleslegesen.
2014. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 33. héten 8,5kg-nál jártam. 37 hetesen 10kg plusz van rajtam, így 65 kiló vagyok. Szerintem ezek tök átlagos mértékek és huszon-... kiló már tuti nem lesz a végére.
2014. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is átlagos. én nem hiztam, csak 4kg-ot ( de azért, mert rajtam alapbol volt felesleg :-) ) most 3 honappal a szülés után, a kiindulo sulyomhoz képest -12 kg ban vagyok.
2014. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! En 28 hetes vagyok, szinten 57-58 kg-val kezdtem. Eddig kb 5-6 kg-t hiztam. Azt olvastam, h a 3. trimeszterben atlagosan 5 kg-t hizik az ember. Ha nem eszel mertektelenul, hanem csak normalisan, akkor nem lesz gond. 10-15 kb szerintem teljesen normalis es majdnem az egesz le is megy szules utan.
2014. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél kb a 32-33. hétig híztam 12 kg-ot, utána már semmit. Az elsőnél ebből még le is ment fél kg a végéig. Szülés után rajtam maradt mindkét alkalommal 2-3 kg, pár hónap alatt az magától lemegy ha szoptatsz.
2014. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!