Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tortenhet lepenylevalas koran is?

Tortenhet lepenylevalas koran is?

Figyelt kérdés

8. es 12.heten jelentkezo enyhe (de piros) verzes lehet pici lepenylevalas? Biztos nem progi hiany miatt vereztem, mert az elso pillanattol kezdve eleg nagy adag progeszteront irt fel az orvosom. 18.het ota van egy sulyosabb lepenyfunkcio zavar, mar 27 hetes vagyok de bent fekszem a korhazban emiatt.

Csak az erdekelne hogy ez a mostani pronlema lehet e amiatt a ket korai verzes miatt, h esetleg akkor levalt egy pici a lepenybol. Vagy ez butasag?



2019. júl. 15. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezted már?
2019. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, hogy kerdeztem :)

Szemelyes tapasztalatokra is kivancsi vagyok

2019. júl. 15. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Mindkét fiammal így indult a terhességem, pedig progit szedtem én is. 34 és 33 hétig húztam velük, mindkétszer sürgősségi császár lett a rossz értékek miatt. Sajnos valami nem jól funkcionál nálunk.
2019. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!