Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS Nektek mennyi ideig...

SOS Nektek mennyi ideig tartottak a görcsök térhessek alatt?

Figyelt kérdés

PCOm van ha ez jelent valamit erre nézve

4 hetes vagyok de eléggé komoly görcseim vannak néha. Kicsit zavar és nem tudom normális e. De leginkabb a bal oldali petefészkem fáj nektek mik voltak q furcsa tüneteitek?



2022. szept. 2. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Hát a görcs terhesen, amennyiben az mentruációhoz hasonló, nem túl jó. Főleg 4 hetesen. Mikor teszteltél először pozitívat?
2022. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Minden második nőnek (vagy inkább 10-ből 8-nak) vannak menstruációs jellegű görcsei a terhesség elején. Ha nincs vérzés, akkor teljesen belefér.
2022. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális az elején a menstruációs jellegű görcs. Nekem szerintem kb. a 7-8. hétig tartott, utána felváltotta a hányinger. A legrosszabb a 4-5. héten volt, 5 hetesen volt, hogy alig bírtam aludni, mert nagyon görcsölt a hasam, én meg tiszta ideg voltam, hogy itt a vége. Aztán már azóta rendben megszületett a kislányom.
2022. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Mindjárt megjön érzés meg görcsök? A terhesség végéig voltak, szóval a 41. héttel bezárólag végig.

4 hetes!? Nem rosszból, de akkor azért annyira még ne éld bele magad a dologba.

De persze szorítunk.

2022. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen normális, nekem is van és korábbi terhességem alatt is volt (minden rendben volt)

Magnézium segít.

2022. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok a 9. hétben, 7. hétig mindjárt megjön, most tuti megjött, kimegyek a wc-re, és tuti véres lesz minden - kb ilyenek voltak, majd a 8. hét közepére enyhültek, most a 9. hétre elmúlt minden tünet.
2022. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!