Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi rosszullétek kb...

A terhességi rosszullétek kb 3hétig tartottak intenzíven 5. héttől a 8. hétig. Ez normális?

Figyelt kérdés
Még mindig fáj a mellem, folyamatosan pici szurkálásokat érzek a méhemben, de már nem vagyok állandóan rosszul. Mondjuk tegnap este rosszul lettem, és most bevettem a terhes vitamint és kihánytam,de egyébként sosem hánytam magamtól,csak émelyegtem. 3x viszont a terhesvitamintól hánytam. Jövő héten csütörtökön megyek az első ultrahangra. Annyira izgulok,hogy mit fogok látni. Első terhességem.
2019. febr. 8. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik vitamint szeded? Gravidaea es Elevitre szoktak panaszkodni hogy hànyat... egyebkent a kerdesedre a valaszom: csak legyel nagyon pozitiv!!!!!! :) Minden rendben kell legyen!
2019. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Egyiket sem, Dániában élek és a gyógyszertárban kaptam egy terhesvitamint. Később savlekötőt is kellett vennem,és akkor mondta a gyógyszertáros,hogy azért sok a savam,mert folsav van benne és az savasít. Nem vérzek meg ilyenek. Amikor vannak tüneteim szenvedek, amikor nincsenek akkor meg félek,hogy miért nincs? :D Próbálok pozitív lenni,de nagyon nehéz.
2019. febr. 8. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi :) én az 5.héten émelyegtem, 6.héten hánytam, 7.héten kicsattantam az egészségtől...nem jelent bajt!
2019. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Szerencsére estére sikerült megnyugodnom! Néha kicsit bepánikolok :D
2019. febr. 8. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, igen ez nálam is így volt :D (pánik)
2019. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is bepanikolok ha kicsit jobban vagyok, de mikor meg cudarul akkor meg azt kivanom bar ne is lennek a fold szinen.... bleeeee :( Annyira szeretnem ha nekem is enyhulne a dolog! :) A 6. het vegen vagyok. De ez borzalmas. Mikor picit jobb akkor egybol remenykedem. Tegnap nappal peldaul jobb volt, aztan ejjel megint a falat kapartam kinomban. Hajra mindenkinek kitartas!
2019. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!