Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST-re/CTG-re is magánrendelés...

NST-re/CTG-re is magánrendelésre mentek vagy a kórházba?

Figyelt kérdés
Magánorvoshoz járok, de a 4 kötelező uh. mindig a kórházban van, tudom hogy van neki ctg gépe, de nem szeretnék neki a végén hetente 10 ezer forintot fizetni egy nst-ért, amit a kórházban is megcsinálnak. Szerintetek mondjam ezt így meg neki?másoknál hogy van ez?
2011. máj. 18. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A laborvizsgálatokat és a CTG-t a kórházban csináltattam, minden egyebet a magánrendelésen. Lehet, hogy szóba sem hozza dokid a CTG_t, ha meg igen, meg fogja érteni, ha nem kéred. Sokan vannak így ezzel.
2011. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem mindig a kórházba rendelt be, és akkorra kért nekem időpontot, amikor ő amúgy is bent volt. Így amikor végeztem, megkerestem, és rögtön meg is nézte. De ezért nem kért pénzt, ez biztos már beleszámított a szülési pénzbe. :D
2011. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Labor, UH, CTG a kórházban volt.

A CTG után mindig a kórházban találkoztam dokival, megnézte, aláírta papírt, ennyi, nem került semmibe.

A magánrendelésén 5-6x voltam összesen, nem hívott be felslegesen, ott nem is csinált czg-t

2011. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! akkor szerintem én is szólok neki hogy így legyen, csak emlékszem a fiamnál a magánrendelésen is csinált...
2011. máj. 18. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Én magánrendelőbe jártam végig, labort is ott vette le az asszisztens, nst, uh ott csinálta a doki

Nekem van egy másfél éves lányom, az sztk-ba nem lehetett volna bevinni magammal sem nst-re, sem uh-ra, férjem napközben dolgozott, nem tudtam kire hagyni

Apa hazajött 16:00-kor én meg elmentem a dokihoz, amig ő otthon volt a kislányommal

Várnom soha nem kellett, és azt hiszem ez az sztk-ban nem kivitelezhető:-(

2011. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magánrendelőbe járok CTG-re, 3000 Ft, de nagyon megfelelne a kórház is... Már mindegy. Eddig nem szóltam, azt az egy-kettőt kibírom már.
2011. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!