Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki veszélyeztetett...

Van, aki veszélyeztetett terhesként, többszöri barnázással végig vitte a terhességet és időre született a baba és minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Úgy aggódok, még csak 14 hetes vagyok és már többször is elő fordult. Most fekszek egész nap
2022. szept. 5. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Miután elmentem táppénzre már nem is volt több barnázás 😂 Nagy odalent a vérbőség ilyen tájt, a legtöbbször nincs semmi gond.
2022. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Rengetegszer véreztem, sosem látták okát.

Pihenni sem tudtam, mert mellette van egy akkor 2 éves fiam.

Pokol volt az a terhesség, és nem csak a vérzések miatt.

3 hét múlva lesz 1 éves a lányom :)

5 nappal a kiírt elött született. De tuti az orvos miatt, aki felcseszte az agyam. 39+1en voltam vizdgálaton, nem lett jó, ezérz elküldtek uh-ra. Ott a doki nyersen közölte, hogy 2200g a baba, ami rohadt kicsi. Biztos beteg, készüljek fel rá. Na onnan végig idegeskedtem, hajnalba be is indult a szülés. 3280gal megszületett, makk egészségesen.

2022. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos kisebb menstruációs görcs is társult a barnázáshoz, fekszek és szedem a magnéziumot és remélem hogy egészségesen fog majd születni a baba és nem lesz baj
2022. szept. 5. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen


Elsőre

41 indult spontàn


2. Alkalommal ( még szoptattam is, nem tiltottak le, csak minden másról)


40+2 született

2022. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kerdező?
nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kihordtam

Megszültem

Egészséges szép baba

nov. 20. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:

4. Vagyok, ha valaki idetéved


Lett egy 3. Terhességem is közben


2 hetet voltam kórházban.

Ömlött belőlem a vér..

Ikerterhességet indítasig vittem

nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!