Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 18 hetes UH-on,...

Ma voltam a 18 hetes UH-on, azt mondta a doki minden rendben a babával, csak medencevégű a fekvése. Aztán mikor megnéztem a papíromat láttam, hogy rá van írva veszélyeztetett terhes vagyok. Ezt csak a medencevégű fekvés miatt írták rá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem-attól még nem vagy veszélyeztetett.
2011. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

TP-n vagy? Mert akkor muszáj ráírnia a papírra, még ha nem is vagy az.

Ilyenkor még simán lehet medencevégű, van még ideje megfordulni.

2011. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is végig medencevégű fekvésben volt, és emiatt mindig rá is írták, hogy veszélyeztetett terhes vagyok...
2011. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A második válaszadónak tökéletesen igaza van, nálam is ez volt a helyzet a 18. héten. De a 30. héten lefordult a kis fejecskéjével.
2011. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem minden leletere ezt írtak. Harom terhességemből haromra! Soha nem volt semmi baj. Automatikusan ezt írjak ra néhol. Nyugodj meg! Semmi gond nincs!


(bocsi, nincs hosszú a és o betűm. A fiam leöntötte vízzel. Na ez mar gond :D)

2011. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem vagyok táppénzen, csak meglepődtem, hogy azt mondta minden rendben van és mégis ez volt a papíron. Szerintetek, ha nem fordul meg meg fogom tudni szülni, vagy tuti császároznak? Második baba, az első fejvégű volt, őt megszültem.
2011. márc. 11. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Még rengeteg ideje van befordulni én nekem 22 hetesen nem volt befordulva még akkor is azt mondták h ne aggódjak mert van még ideje.
2011. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem befordul. Köszi a segítségeteket!
2011. márc. 11. 19:41
 9/13 anonim ***** válasza:

15:13mas vagyok.

Az én fiam végig faros volt, nem is fordult meg, első baba. De így is megpróbálhattam volna a term. szülést, de a kis drágám tudta, hogy jobban szeretném a császárt, így tetézte a farfekvését lábtartással...

Ebből csak azt szeretném kihozni, hogy mivel neked már volt egy term. szülésed, így szinte 100%, hogy faros babát is megszülhetsz, ha egyéb komplikáció nem lép fel.

De még nagyon sok ideje van, biztos befordul. :D

2011. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudod úgy vagyok ezzel, hogy az orvos fogja tudni érdemes-e megpróbálni, vagy ne is kockáztassunk, ha így marad. Lényeg, hogy a babának ne legyen semmi baja.
2011. márc. 11. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!