Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki Magnerotot? Ha...

Szed valaki Magnerotot? Ha igen, ti szét rágjátok?

Figyelt kérdés
Én nemtudom szét rágni, be is hánynék tőle.. Én vízzel meg iszom mint a sima gyógyszert. Igyis jó?
2022. szept. 5. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Én párszor szétrágtam, de állandóan hányingerem volt utána és így abbahagytam. Ha jól emlékszem csak a szétrágás volt a dobozon, mint opció, végül ezért vettem más fajta magnéziumot, mert szerintem nem lehet vízzel egyben lenyelni.
2022. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem jo csak simán lenyelni, nekem ezt orvos mondta. Ha nem tudod szetragni szedj mas fajtát
2022. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szétrágom, utána iszok egy korty vizet. Egyelőre még nem undorodom tőle. Ez az egyetlen magnézium, ami nem okoz nálam gyomor problémákat.
2022. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most egészben lenyeltem 2dbot kell szednem egyszerre, hát bízok benne hogy így is hat. Délutáni adagot meg próbálom szét rágni. Ha el negyedelem az is egy opció gondolom?! Úgy könnyebben menne
2022. szept. 5. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mindet sztrágtam


El sem olvastam de egyben nem tudtam lenyelni

2022. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Én szedem másfél hónapja,de vízzel nyelem le.Nem is tudtam,hogy szét kell rágni.14hetes kismama
2022. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg húsklopfolóval porrá csapni, bele egy pohár vízbe és úgy idd meg.
2022. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én gyerek korom óta bajban vagyok ezekkel a poros gyógyszerekkel, nem megy sajnos. Beszéltem a gyógyszerész nőnkkel, aztmondta nyugodtan le lehet nyelni vízzel.
2022. szept. 5. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

En bekerültem gorcsolessel a korhazba. Ott “kiabáltak” ram hogy szer kell rágni a magnerorot mert amugy töredéke szivódik fel. Miutan szetragram az összes kellemetlen tünetem elmult.

Azert a gyogyszerari dolgozó nem ugyan az, egyik A-t mond masik B-t.

Szedj akkor magnosolvot az meg kell inni, vagy mas magneziumot

2022. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Én egész terhesség alatt azt szedtem és egyben nyeltem le.Soha senki nem mondta,hogy szét kéne rágni.
2022. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!