Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskönyvbe mennyire számít...

Kiskönyvbe mennyire számít hogy a fogorvos azt írja bele hogy kezelés alatt, vagy hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
A dokim ragaszkodik hozzá hogy majd a kezelések után írja bele hogy minden rendben mondván hogy azt jobban szeretik az orvosok.
2022. szept. 6. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mivel még csak nem is kötelező, hanem csak ajánlott.
2022. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, mit írkál bele a fogorvos.
2022. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még a terhesség előtt voltam fogorvosnál, szóval el se mentem megint. Nem lett kitöltve az a rész a kiskönyvben, a kutya nem is nézte.
2022. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól sejtettem, köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2022. szept. 6. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondta. Adott új időpontot, előző nap felhívtak, hogy nem lesz rendelés covid miatt bizonytalan ideig, majd vmikor próbáljak új időpontot kérni. De egész egyszer sem voltak elérhetőek, magánhoz meg nem mentem, így semmi nem lett beleírva a kiskönyvbe.
2022. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem erdekel.
2022. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem írt oda, csak kitöltötte a saját adatait, majd aláírta meg lepecsételte.
2022. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki nem nézi a fog dolgaidat. A baba és a te leleteid, kötelező legyen meg
2023. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, valóban senkit nem érdekelt.
2023. okt. 20. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!