Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknél van már gyerek, hogy...

Akiknél van már gyerek, hogy oldják meg, ha mélyen tapadó lepény miatt egész nap feküdni kellene?

Figyelt kérdés
Egy folyton mozgó 2-4-5 éves nagytesó mellett miképpen lehet kivitelezni azt, ha hetekig vagy hónapokig feküdni kellene?

2022. szept. 10. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Bocsi de ha nincs gond akkor miért kell feküdni.

Az első terhessegemnél csak most láttam ,hogy a 12.heti genetikán a méhszájon volt. Senki nem riaogatott,havat lapátoltam,heti 5 nap 10-12 órában boldogan dolgzotam.

Mostani terhességnél is eléri a mehszájat de nincs riogatás. Nyilván nem fogom felvenni a 19 kg fiamat bár az első 12 hétben sokat vettem fel.

Nyilván ha sürű vérzés és egyéb gond van értam a pihenést de egyébként szerintem ez már túlzás hogy a saját gyerekeiteket nem "tudjátok"megoldani.

2022. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Senkinél nem láttam még olyat, hogy az idősebb gyerekét el kellett volna hanyagolnia a terhessége miatt.
2022. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

#1


Felelősségteljes orvosod lehet, mondhatom, de te se vagy semmi. Lehet, hogy neked óriási mákod volt, hogy hólapátolás meg mindenféle megerőltetés ellenére nem lett bajod, de nettó ostobaság azt hirdetni, hogy ez tök normális így. Kb. mint a terhessége alatt káros szenvedélyekkel élő, majd egészséges gyereket szülő nő mondaná tényként, hogy ezt mindenkinek ajánlja, mert látják, kutya baja a babának...


Nekem csak mélyen tapadt méhlepényem volt, méhszájra lógás nélkül, mégis 3-5 kg-ban maximalizálta az orvos 12. heti genetikain, amennyit emelhetek. Pedig én addig sem akartam megváltani a világot terhesen.


Pont azt nem kell megvárni, hogy már vérezni kezdjen, ezért kell a kímélő életmód.

2022. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Apu és a nagymamák erősen odateszik magukat, úgy.
2022. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
A felelős gyerekvállaláshoz hozzátartozik, hogy erre idejében felkészülész. Lehet vérzés, hematoma, kórház bármi. Erre gondolni kell. 3 év felett ovi, alatta maganbolcsi, bébiszitter, nagyszülők.
2022. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%

Hidde el hogy felelősegteljes az orvosom csak nem azt vallja ,hogy minden terhesnek az ágyban kell fetrengeni 9 hónapig és kiszolgáltatni magát.

Normális életet lehet élni ha nincs panasz.

1es

2022. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

#6


Ha méhszájra lóg a méhlepény az pont nem a "nincs panasz" kategória, és akinél ez a probléma, annak igenis feküdnie kéne, ami nyilván nem azt jelenti, hogy minden kismamának fetrengenie kell 9 hónapig, ha már ilyen degradálóan sikerült kifejezned magad. Ezt senki sem mondta.

De ilyen esetekben épp a prevenció lenne a lényeg, ha már vérzik, az nem jó. Azt kéne elkerülni a pihenéssel.

2022. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is a méhszájra lógott a lepény a 12. heti genetikai uh-n, aztán a 19. héten már mondták, hogy feljebb ment. Úgyhogy ha csak ennyi a probléma, az általában pár hét alatt rendeződik, tehát nem kell az egész terhesség alatt feküdni.
2022. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia. Nekem az első babám lesz,(14hetes vagyok) és többször volt már barnázás sőt, görcs is a terhesség alatt. Pl. Mostis ágyban fekszek, mert reggel megint elkezdődött. Aztmondta az orvos, azért kell a kímélet, mert le válhat a lepény széle és az nagyon nem lenne jó.

Inkább bird ki azt a kis időt amíg fentebb megy, és addig a nagy tesót apuka vagy a nagyik segítségével próbáld megoldani.

2022. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Én terhességi vészes hányás és vérzés miatt felkelni se tudtam hetekig. Anyukám segített be a gyerekeknél és az apuka. Muszáj volt megoldani, sajnos én semmit nem tudtam csinálni. Most kicsit jobb, de nem múlt még el a hányinger/hányás. 17 hetes terhes vagyok. Nagyon bűntudatom volt, hogy nem tudtam a gyerekekkel foglalkozni. Amúgy nekem az összes terhességem ilyen volt, készültünk rá.
2022. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!