Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki azt az időt,...

Hogy bírtátok ki azt az időt, amíg megtudtátok a Prena teszt eredményét?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem mindegy miért csináltattad.


Ha kombinált tesztnél stb felmerült a gyanú biztos nehezebb.


30 felett vagyok azért csináltattam meg, más nem indokolta, nekem nem volt gond kivárni de nem is gondoltam rá komolyan, hogy gond lehet.


De mondjuk egy rosszabb arányszámmal, rossz ultrahanggal stb biztos nehéz napok ezek.

2022. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, van gyanú :(
2022. szept. 11. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen

Én most pénteken a Nifty tesztet csináltattam meg, rossz kombinált teszt eredmény miatt.

Izgulok, de próbálok nem ezen agyalni folyamatosan, és csak arra gondolok, hogy minden rendben vele.

2022. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt gyanú, de elég ideges voltam. Azért csináltattam, mert már 35 voltam. Nem lett semmi gond, itt alszik a gyönyörű fél éves kisfiam az ágyában.
2022. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A korom miatt csináltattam. Előtte nem volt kombinált teszt. Teljesen nyugodt voltam. Nem gondoltam rá, hogy gond lehet. Sajnos azonban volt. Az eredmény nagyon gyorsan megvolt. Hétfőn vették le a vért, és csütörtökön már hívtak. Drukkolok, hogy nálatok minden rendben legyen!!
2022. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia

Ezt én is kérdezhettem.

Csütörtök vették le a prenát most várok de ....

A korom miatt csináltattam. Az uh tökéletes volt.rettgek hogy jön a telefon ,hogy mégis baj van!

2022. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem ,hogy kinek mi volt a jel ,hogy megcsináltassa?
2022. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi, csak a korom. Kombinált teszttel meg nem akartam bohóckodni.
2022. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És nalad egészséges lett? Hány éves voltál?
2022. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi, hogy a rossz kombinált eredménynél nem mentetek el máshová, egy másik szonográfushoz? Engem is tuti megölne az ideg, nem is bírnám, de olyan sokszor hallom hogy rosszat mértek, rossz szögben volt a baba, nem vették észre pl az orrcsontot. Én biztos mennék prenára is egyből, de másik uh vizsgálatra is!
2022. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!