Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten huvelykúp megváltozta...

Canesten huvelykúp megváltoztathatja a folyás ph-értéket?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok. Voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy canesten hüvelykúpot használjak. Tegnap helyeztem fel az elsőt. Ma lett elég bő folyásom, tettem be magzatviz szivárgást mutató betétet, ami elszíneződött.

Lehetséges, hogy a kúp miatt színeződött el, és nem a vizem folyik?


2022. szept. 12. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy a pH értéket megváltoztatja e a kúp, de arról hallottam hogy ezek a magzatvíz szivárgást jelző betétek semmit nem érnek, mert akkor is elszíneződik ha valójában minden rendben van.
2022. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a betét egyszer engem is becsapott. Bővebb, vízszerű hüvelyi folyásom volt szintén a 25. hét környékén, a védőnő javaslatára vettem is betétet... ami persze elszíneződött. Rohanás a kórházba, ahol kívül-belül megvizsgáltak. A doki azt mondta, hogy dobjam ki/adjam el a marketplacen, mert ezek csak a kismamák idegesítésére jók. :D Azt mondta még, hogy kicsit megborult a hüvelyflórám, arra írt fel kúpot. Szerintem nem a vized folyik, de ha megnyugtat, menj be a kórházba, biztos, ami tuti.
2022. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!